Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamera 360° po wymianie na android nie działa


lutek1337
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze.

Próbowałem znaleźć w forach polsko i angielsko jezycznych, jak zrobić żeby kamera 360 działała pod androidem tudzież jakakolwiek kamera- ekran jest po prostu czarny. Kupiłem nowe radio od chińćzyka, na początku były złe kable, więc dosłał inny zestaw który pasuje w kostki, ale nie działa kamera. wszystkie inne opcje są funkcjonalne. Czy ktoś ma taki sam problem lub miał i znalazł rozwiązanie?

QQ J11 2014, pierwsza połowa, Tekna.

Radio Android najwyższa wersja, która wg producenta wspiera kamerę.

Dziękuje za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jeszcze link do tego radia, bo nie wiemy co kupiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie głupotę mą. Żółty kabel chincz od radia do Canbusa nie był połączony. Udało się odpalić radio, kamery działają: tylnia Oraz 360, przednia nie działa oraz jakość wyświetlanego obrazu jest bardzo niska. Próbowałem w ustawieniach dekodery pozmieniać śle bez sukcesu.
Link do radia:

DKK 767.29 50% Off | Ainavi Car radio For Nissan X-Trail Qashqai J11 2 2014-2020 Carplay Android auto Qualcomm Car stereo Multimedia player DSP 48EQ
https://a.aliexpress.com/_EHO8Wsp

c89174aa538ef338ef2e6582e22b1211.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się zbytnio na radiach ale niestety n 1 rzut oka nje wybrałeś najlepiej :/ tanio nie znaczy dobrze. Sam chciałem wymienić na chinczyka ale takiego za 2000-2500 zł.  Np daisata. 

Cholera wie jakie tam masz podzespoły ale za taką cenę obawiałbym się, że nie najlepsze:/ te grafiki czego tam nie ma w środku raczej bym traktował z dystansem :)

Ale moge sie mylic :)poczekaj na opinie tych co już zamontowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...