Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam stopu,pomocy!!!


Gość technotom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość technotom

Cos dziwnego sie stalo w mojej nysce,gdy mam włączone światła mijania to mi stop nie działa,jak je wyłącze to po nacisnieciu pedału stopu zapalają się właśnie światła mijania jak nibyu zwyły stop,więc mam niby stop tylko przy wyłączonych światłach.żarówki powymieniałem,nic nie dało.Czy w nyskach jest stop połączony ze światłami mijania czy są to osobne światła???Gdzie się znajduje bezpiecznik od świateł stopu??Pomocy co sie mogło stac,bez stopu za długo się nie najeżdze!pomóżcie,please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz wtyczke podłączoną do lewego tylnego światła bo to ona w każdym samochodzie odpowiada za wszystkie problemy związane z tylnymi światłami.Na lewe światło idzie główne zasilanie i dopiero z tamtąd rozchodzi się na środkowy stop i prawe światło.Najcześcioej problem tkwi w poluzowaniu się tej wtyczki i robi się tak zwana choinka czyli wzsystko działa jak chce :wink: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dami pytanie do Ciebie czy ty masz 16stki wsadzone jeśli tak to powiedz mi jak sie na tym jeździ , jakie masz tam oponki i czy cos moze jeszcze z zawieszeniem kombinowałeś?

To są piętnastki.właśnie jestem w trakcie polerowania.Tak wyglądały jak je kupiłem :lol:

1.jpeg

a tak po polerce :wink:

4.jpeg

5.jpeg

Felgi mają ET 28 więc samochód wygląda jakby miał dodatkowo dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz większy profil to:

 

- Stracisz sporo na przyspieszeniu

- Zwiększy się spalanie

- Licznik będzie sporo przekłamywał

- Z hamulców Nysy zrobisz hamulce Żuka :wink:

- Pogorszy się prowadzenie

 

+ Będziesz miał mniejszy prześwit w nadkolach :lol:

 

195/55/15 i tak są większe u dużo szersze niż standardowe 175/65/14

To twój samochód więc i twój wybór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to juz wiem zeby nie zmieniac zawieszenia tylko sobie wiekszy profil oponki wstawie bo ja mam 195/55/15 to zbyt duży prześwit mam w nadkolach :( z góry dzieki

 

sory pomyłka ja mam 195/45/15:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...