Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN Terrano II R20 cięgno mocowanie wycieraczek przednich


mysliwy2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. Mam pytanie ? Czy może ktoś wie gdzie mozna kupić do NISSAN TERRANO II   CIĘGNO MOCOWANIE WYCIERACZEK PRZEDNICH BO MI PADŁO. Chyba że pasuje od innego modelu Nissana np Primera. Jakby ktos miał jakies namiary na te części będę bardzo wdzieczny.Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No niestety z tym cięgnem łączącymy wycieraczki jest problem. Wyrabiają się z czasem te plastikowe gniazda i ono spada. W poprzednim egzemplarzu samochodu zamieniłem je stronami i pomogło. W tym co mam teraz niestety to nie działa. Jedna z firm ostatnio oferowała ściągnięcie oryginału, ale po 2 tygodniach zwróciła pieniądze. Jest pewien zamiennik układu cięgna łaczącego, osiek wycieraczek i cięgna napędu. Trzeba podobno zdjąć z tego zestawu ciegno od napędu bo nie pasuje do "wyjścia" z silnika i zastosować oryginalne. Użycie tego zestawu wymaga wymiany osiek wycieraczek. Trochę ten zestaw do mnie nie przemawia bo odwrócenie jednego z mocowań cięgna powoduje że trze ono o metalowy profil na podszybiu. Na razie zrobiłem jakieś tymczasowe zabezpieczenia przeciw spadaniu... i chwilowo działa. 

Wiem że niektórzy nawiercają te metalowe czpienie, gwintu ą i dają od spodu śrubki z dużymi podkładkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...