Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

instrukcja po polsku do pulsara 1.2


Dosia0207
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc, może ma ktoś instrukcję po polsku do pulsara 1.2 .Chodzi mi o ustawienie funkcji na komputerze pokładowym,  wszystko mam po niemiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2023 o 21:20, Dosia0207 napisał:

Bardzo proszę o pomoc, może ma ktoś instrukcję po polsku do pulsara 1.2 .Chodzi mi o ustawienie funkcji na komputerze pokładowym,  wszystko mam po niemiecku.

Kiepsko szukałaś
TUTAJ kolega Andrzej G własnymi siłami wykonał i udostępnił naszej społeczności mini poradnik w kwestii która Cię interesuje i kilku innych podstawowych elementów sterowania. Całej instrukcji Pulsara na pewno nie dostaniesz. Kiedyś była w ofertach na Alle... - kosztowała ok. 5 dyszek. Poszukaj

EDIT.
Link (wstawiony wyżej) z zastosowaniem forumowego odnośnika poczętkowo nie był aktywny, więc jakby co, wstawiam poniżej  bezpośredni link do wspomnianej instrukcji:

https://forum.nissanklub.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=23671

z którego następuje automatyczne pobranie do kompa

Edytowane przez Bilunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, tak przeczytałam komentarze i znalazłam fajnie opracowaną instrukcję przez p. Andrzeja, napewno się przyda. Człowiek zrobił się zbyt wygodny, ale jak się chce to translatorek i tłumaczenie. Myślę, że parę godzinek w samochodzie i da się wszystko znaleźć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dosia0207 napisał:

Myślę, że parę godzinek w samochodzie i da się wszystko znaleźć.

Wydrukuj sobie instrukcję kol. Andrzeja i z taką ściągą siadasz do auta - punkt po punkcie i w pół godzinki ogarniesz sprawę :zwyciestwo2:. To z własnego doświadczenia:D. Bo szukanie tych niuansów w fabrycznej instrukcji, to może dzionka zabraknąć :laie_67:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...