Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano ll bez dokumentów w fajnym stanie


rumcajsik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Przez przypadek w komisie niedaleko mojego miejsca zamieszkania znalazłem Nissana Terrano ll w wersji 5 drzwiowej z silnikiem 2.7 TDi z 96 lub 97 roku. Posiada z przodu okrągłe reflektory i mniejsze okrągłe chyba halogeny, na wysokości reflektorów. Przebieg około 240 000.

Obejrzałem podwozie bez rdzy, było zabezpieczane. Rama bez widocznych śladów korozji, taż była zabezpieczana. Mosty skrzynie suche, bez wycieków zapocen. 

Musze obejrzeć jeszcze komorę silnika. 

Wnętrze nie zniszczone, bez widocznych śladów wożenia dużej ilości towarów. Bagażnik nie zniszczony, stan jak w aucie osobowym. 

No i stoi na w fajnym stanie oponach AT. Z długim bieznikiem

Do zrobienia progi po obu stronach, przednie błotniki do wymiany albo malowania. I nieliczne drobne ślady korozji na innych elementach. 

No i tu jest główny problem. Nissan nie posiada dokumentów. Co byście Państwo w takiej sytuacji proponowali???? Posiada ktoś do sprzedania takie dokumenty??? 

Potrzebuje takiego auta do różnych prac na działce częściowo leśnej. Na której obecnie nie ma nawet płotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić pojazd z dokumentami. Czemu ten ich nie ma... kradziony, zezłomowany, zabrane przez ograny ściagania ?

Hander dokumentami bez pojazdu nosi zamiona przestępstwa. Jak chcesz zarejestrować taki pojazd ? Przegląd a tam inny VIN :)  .. przebicie numerów to przestępstwo. 

 

Admin , czy ten pierwszy w sumie post kolegi rumcajsik nie narusza regulaminu ? 

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rumcajsik napisał:

No i tu jest główny problem. Nissan nie posiada dokumentów. Co byście Państwo w takiej sytuacji proponowali???? Posiada ktoś do sprzedania takie dokumenty??? 

Kol. OsobaNN już z grubsza podsumował Twoje podejście do sprawy. Ja tylko dodam - Ciebie chyba pogięło, że nie tylko przymierzasz się do kupna auta bez dokumentów, a na dodatek masz czelność zadawać takie pytania u nas na szanującym się forum.
Taką ofertę komisu powinieneś zgłosić na policji ... i tyle w temacie.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...