Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gumowe wycieraczki / dywaniki


Maarcel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich grupowiczów ;) dziś mój debiut na forum ;)

Zastanawiam się czy możecie polecić (lub odradzić) z własnego doświadczenia, jakieś konkretne gumowe dywaniki do N Qashqai?

Jest tego na rynku do diabła i trochę, a niespecjalnie mam ochotę eksperymentować. Czytając nawet opinie na znanym portalu aukcyjnym, można zauważyć, że jedni chwalą, drudzy narzekają że źle dopasowane, trzeba dociąć, coś zaślepić :D etc... 

Dzięki za wszelkie sugestie.

Serdeczności

Edytowane przez Maarcel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też szukałem i muszę powiedzieć że oryginał to oryginał- i z jakością i dopasowaniem. Kupiłem od kogoś teoretycznie używane za 80 pln- pewnie z rozbitka i okazało się że przyszły praktycznie nowe. Wiadomo - dopasowanie idealne, wysokie korytka. w poprzednim autku miałem zamienniki i różnie to było, moim zdaniem warto nawet dołożyć parę groszy i kupić oryginalne.

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dywaniki gumowe do QQ j12 to osobiście polecam firmy czeskiej Gumarny Zubri/Doma. Pasują idealnie pod fabryczne stopery ,są bez zapachowe z wysokim korytkiem. Mam ich od roku wygląd i funkcjonalność -super. Cena z przed roku 113 zł  za komplet P+T .Z tego co słyszałem to czeska firma produkuje części gumowe na pierwszy montaż dla wielu marek min. VW i przystawki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ponad dwa lata temu dywaniki firmy ARISTAR, TPE Linia produktu: Cool liner. Spisują się bardzo dobrze.
image.thumb.png.d170864018cee1238f675cb2eea5e197.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A widzieliście takie, aby zakrywało środkowy tunel z tyłu? Strasznie się tam brudzi, a częste odkurzanie mechaci wykładzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...