Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

części zawieszenia do MURANO Z51


rodbielsko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum na wiosnę kupiłem sobie Murano Z51 przed zimą chciałem zakonserwować i dowiedziałem się że z tyłu wahacze są podgnite. chciałem kupić nowe a ku mojemu zdziwieniu nie mogę takich znależć . chodzi mi o wahacz do którego przykręcony jest amortyzator to jest dolny wahacz poprzeczny czy są jakieś zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, witaj na forum! 😊 z tymi wahaczami to faktycznie moze byc problem, szczegolnie w starszych modelach jak Murano Z51. przed zima to super pomysl, zeby wszystko zakonserwowac. co do wahaczy, to faktycznie, czasami oryginalne czesci sa ciezko dostepne. ale spokojnie, sa rozwiazania! 😌 mozesz poszukac zamiennikow, czesto sa takie, ktore beda pasowac do twojego auta. sprawdz na fb na grupach - czesto ludzie podpowiadaja gdzie i jakie czesci mozna dorwac. moze ktos bedzie mial na zbyciu albo podpowie cos wiecej. jesli jestes w stanie, to zerknij na aukcje internetowe, tam tez bywaja takie rzadkosci. a jak sie nie uda, to moze byc potrzebna wizyta u dobrego mechanika, ktory poradzi sobie z adaptacja jakiegos podobnego wahacza. trzymam kciuki, zeby sie udalo i samochod byl gotowy na zime! 👍🛠️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja polecam sprawdzić na iParts. To jest sklep internetowy z szerokim asortymentem części samochodowych. Można tam znaleźć unikaty, nawet części i akcesoria do starszych generacji, dlatego od lat niezmiennie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w takich sytuacja jak szukanie części korzystam ze strony CATCAR.INFO - On-line auto parts catalogs lub Originalios NISSAN autodalys ir aksesuarai | NISSAN autodalys (nissandalys.lt).

Na tych stronach po przez podanie Vin-u wyszukuję numeru producenta i sprawdzam w google czy dana część.  jest dostępna i jak wygląda.

W Twoim przypadku numer wahacza może być 55501-1JA0A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...