Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka qq 2007


sakla1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest problem z lusterkami qq 2007 2.0. Zauważyłem że podczas uruchomienia auta nie zawsze ale czasem w gnieździe zapalniczki usb pokazuje 7:8v wtedy nie chodzą lusterka po minucie wszystko wraca do normy z napięciem i składaniem lusterek dlaczego??? Może ktoś doradzi?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat. Może to ten typ J10 tak ma, ale u mnie lusterka składają się tylko i wyłącznie przyciskiem oraz rozkładają tylko i wyłącznie przyciskiem. Uruchamianie silnika powinno moim zdaniem rozłożyć lusterka ale tak się nie dzieje. A przetestowałem już wszystkie trzy pozycje ustawienia przycisku, składającą, rozkładającą i pośrednią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2014 pojawily sie  w J11 się pojawiły automatycznie składane lusterka z tego co pamiętam. J10 nie miało takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnośnie składania lusterek. Podczas gdy zapalam samochód napięcie nie zawsze ale jak pokazuje małe napięcie to wtedy lusterka nie ch@dzą tzn. Żadna pozycja włączania wyłączanie przyciskiem nie działa.. Jak zostawię w pozycji złożonej to niestety tak zostaje i nic nie mogę zrobić przyciskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sakla1 napisał:

Witam. Odnośnie składania lusterek. Podczas gdy zapalam samochód napięcie nie zawsze ale jak pokazuje małe napięcie to wtedy lusterka nie ch@dzą tzn. Żadna pozycja włączania wyłączanie przyciskiem nie działa.. Jak zostawię w pozycji złożonej to niestety tak zostaje i nic nie mogę zrobić przyciskami

Tak jak poprzednik napisał.

Jestem po zakupie (wczoraj) J10 z 2012 roku Tekna i lusterka składają i rozkładają się tylko przyciskiem. Jest podobno do kupienia na Alegro moduł ale nie fabryczny. Rozmawiałem z użytkownikami QQ (znajomi) i odgradzają montaż. Tak więc pozostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odradzają montaż?? Ja mam taki dodatkowy moduł i sobie chwalę.zamykam pilotem auto ,lusterka się składają,przekręcam zapłon to się rozkładają,zero problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1 godzinę temu, calypso83 napisał:

Dlaczego odradzają montaż??

Zimową porą, przy oblodzeniach lusterek, lepiej ich chyba nie składać... Wiem, że coraz mniej śniegu i lodu... ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, calypso83 napisał:

Dlaczego odradzają montaż?? Ja mam taki dodatkowy moduł i sobie chwalę.zamykam pilotem auto ,lusterka się składają,przekręcam zapłon to się rozkładają,zero problemów .

Możesz wrzucić link do tego modułu? Może to inny, już dopracowany i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy mi się zdarzyło że zapomniałem że są przymarznięte i jedynie coś pstryknęło z 2 razy i tyle i trzeba było ręcznie je otworzyć. 

Co do modułu to poszukam bo kupowałem to parę lat temu i nie wiem czy jest jeszcze ta oferta 

Edit.niestety nie mam tego w "kupionych" (allegro) bo mogę cofnąć 3 lata tylko .więc 4 lata działa już.To był ten zwykły moduł ,teraz są 2 rodzaje jeden za 65 zł drugi coś ponad 100 .Ja mam ten tańszy

 

jest temat o tym i ten moduł mam założony co w wątku,nawet foty wstawiałem i filmik z działania

 

Edytowane przez calypso83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...