Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spryskiwacze i płyn na bocznej szybie kierwocy


kpr888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

też macie taką trudność, że po użyciu spryskiwaczy, wycieraczki ściągają płyn do lewej, a ten nacieka na boczną szybę? 
 

W J11 tak nie miałem, w innych autach z resztą też, a tutaj pół szyby uwalone zaciekami, które przez całą długość się ciągną.

 

auto to QQ J12 tekna + jeśli to ma jakieś znaczenie.

 

pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kpr888 napisał:

Cześć,

 

też macie taką trudność, że po użyciu spryskiwaczy, wycieraczki ściągają płyn do lewej, a ten nacieka na boczną szybę? 
 

W J11 tak nie miałem, w innych autach z resztą też, a tutaj pół szyby uwalone zaciekami, które przez całą długość się ciągną.

 

auto to QQ J12 tekna + jeśli to ma jakieś znaczenie.

 

pozdrowienia!

Nie nazwałbym tego trudnością, a może jedynie niedogodnością. Wystarczy używać spryskiwacza przy mniejszej prędkości lub też umiejętniej dozować płyn tj. mniej za pierwszym pociągnięciem, a jak bedą wycieraczki w lewym położeniu psiknąc mocniej.

Mam podobnie w T32. Brak rynienki przy szybie. Ale za to nie zbiera sie brud przy krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak psiknę w momencie, gdy będą po lewej stronie to cały płyn zostanie po tej stronie i więcej go się przeleje na bok auta.

poza tym mam wrażenie, że tam samo się dozuje tego płynu.

spryskiwacze tutaj są w ramieniu wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kpr888 napisał:

To jak psiknę w momencie, gdy będą po lewej stronie to cały płyn zostanie po tej stronie i więcej go się przeleje na bok auta.

poza tym mam wrażenie, że tam samo się dozuje tego płynu.

spryskiwacze tutaj są w ramieniu wycieraczki.

Jak w ramieniu to faktycznie nic nie pomoże. Czyli nie można sobie psiknac gdy wracają. Wychodzi na to, ze patent ze spryskiwaczem na ramieniu psikajacym jedynie nad wycieraczke nie jest do konca dobry. Obecnie mozna psiknac lekko a wycieraczki nie ruszą. Można decydowac ci psikac nad czy pod wracające. 

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak robię,delikatnie na zroszenie i pobudzenie wycieraczek,a więcej przy powrocie,bo zawsze przy większej prędkości boczna szyba upaćkana płynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...