Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wiązka klapy Note E11


kaczorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nissan Notę 2008 rok, przerwana wiązka w tylnej klapie. Przestała działać wycieraczka, ogrzewanie szyby, podświetlenie tablicy. Po zdjęciu gumy okazało się że przerwanych jest 7 przewodów. Wszystkie tego samego koloru więc był problem z ustaleniem który od czego. Udało się ustalić przewody od podświetlenia tablicy i ogrzewania szyby. Został mi jeden przewód który jest stale pod napięciem i tu pytanie czy on może by od zamka tylnej klapy? Jeszcze jest problem z wycieraczka, po włączeniu pracuje przez chwilę i zatrzymuje się w połowie szyby. Po ponownym jej załączeniu nic się nie dzieje a po czasie znowu działa czy mogłem coś pomieszac w przewodach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Coraz rzadziej można się cokolwiek dowiedzieć na temat notka. Kiedyś to forum żyło. Obecnie wielu pozbyło się notków, więc na forum też cisza. Jeszcze coś ktoś napisze. Miałem taki problem kilka razy. Najpierw były to trzy kabelki, później znowu dwa lub trzy, ale nie pamiętam jak je identyfikowałem. Nie miałem problemów z odczytaniem i połączeniem ponownym. Problemy były podobne jak u ciebie. Brak pracy wycieraczki, lub przerywana, niemożność otworzenia klapy, brak oświetlenia tablicy. Nie pomogę ci w sprawie kabelków bo nie pamiętam czy różni się kolorami. Myślę że w jakiś sposób można je rozpoznać i połączyć. Powodzenia. Link do mojego posta sprzed kilku lat.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 19:56, janio napisał:

Cześć. Coraz rzadziej można się cokolwiek dowiedzieć na temat notka. Kiedyś to forum żyło.

Fakt, kiedyś tu się działo.

Co do kabli tylnej klapy, puki całe to może warto je oznaczyć różnymi kolorami choćby lakieru do paznokci, żona ma ich chyba całą game, przynajmniej odejdzie problem z szukaniem.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...