Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż wideorejestratora


Konskov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jakie modele i w jaki sposób montujecie wideorejestratory w swoich trailach? Ja mam na oku BlackVue DR900X ale zastanawiam się czy faktycznie to sprzęt warty swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem Navitel r480 ( przod/tyl). O ile z montażem przód i kabelkami problemu nie bedzie to nie mam pojęcia jak na tyle pójdzie. 

Przód startuje ze schowka, do którego mam z gniazdka pod klimą huba. Potem po słupku pod uszczelka a następnie pod podsufitka na górze szyby. Przyklejony pod lusterkiem. 

Na tył dam tsk ssmo pod uszczelka a następnie podsufitka wzdłuż...No i co dalej.

Zastanawiam się czy nie wykorzystam tej plastikowej rurki która wychodzi z nadwozia do klapy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Konskov napisał:

Jakie modele i w jaki sposób montujecie wideorejestratory w swoich ...

Ja używam VIOFO A129-G (bez tylnej)
Nie jest tania, ale jestem bardzo zadowolony. Elegancko nagrywa zarówno w dzień, jak i w nocy. Zamontowana z lewej strony lusterka, by mieć podgląd ekraniku i łatwość grzebania w jej menu. Kabelek wchodzi przy lusterku pod podsufitkę, dalej w lewo i pod lewym słupkiem do skrzynki bezpieczników. Do zasilania dokupiłem Adapter zasilania ACC Viofo Hardwire Kit by mieć w pełni funkcjonalny tryb parkingowy, a dodatkowo zabezpieczony akumulator przed nadmiernym rozładowaniem, poprzez możliwość ustawienia dolnej granicy napięcia akumulatora przy której tryb parkingowy zostanie wyłączony.

Edytowane przez Bilunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

A w nowym X Trail akumulator 12V jest z tyłu w bagażniku i to trochę kompiluje sprawę. Szkoda że zasilania nie ma jak w skodzie gniazd USB c przy lusterku wstecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widerejestrator zamontowany.

Kabelki bez problemu pochowane w podsufitce.

Przód po prawej stronie lusterka.

Tył przyklejony na środku u góry w zasięgu tylnej wycieraczki.

20240224_123136.thumb.jpg.efb6e432e033719c34fe0276f9f4fa4e.jpg

20240224_123156.thumb.jpg.47902b74ff6704f186e54876821357e5.jpg

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...