Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ J11 na zbyciu


r.u.m.c.a.j.s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nabyciem QQ J12 mam na zbyciu QQ J11 2020 N-Style + Pakiet Zima, 140KM manual z Polskiego salonu, serwisowany tamże również.

Jestem 2 właścicielem, nabyłem jako używany u dealera w styczniu 2021 roku z przebiegiem 11tys km, obecnie na liczniku jest około 63tys km.

Komplet opon zima/lato w zestawie + kilka modyfikacji (antena typu płetwa, dwupoziomowy bagażnik, gniazdo 12 w bagażniku, gniazda USB w panelu środkowym z tyłu, przeniesione gniazda ze schowka na przód, żarówki LED środek i wsteczny), dla zdecydowanych dorzucę w komplecie belki bagażnika mocowane do relingów (w J12 nie mam relingów :( )

Jeszcze nie wystawiony na OTOMOTO bo jutro idzie na przegląd 4 letni z wymianą oleju silnikowego, filtrów, DOT4 i klocków z przodu do serwisu Nissana.

tel. kontaktowy: 607260628 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba brakuje ceny i informacji o naprawianych elementach.

Czasami też nabywcę interesuje przyczyna sprzedaży.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aquariusmax napisał:

Chyba brakuje ceny i informacji o naprawianych elementach.

Czasami też nabywcę interesuje przyczyna sprzedaży.

Pełną dokumentacja samochodu wysyłam dla zainteresowanych na maila (tel. do kontaktu podany). Forum to nie OTOMOTO.

Przyczyna sprzedaży podana w poście i nie rozumiem dlaczego sprzedaż 4 letniego samochodu jest czymś podejrzanym, a może przestępstwem ?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na otomoto jest niepoprawnie wpisana generacja III (2021-).
Carfax ma odnotowane uszkodzenie pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aquariusmax napisał:

Na otomoto jest niepoprawnie wpisana generacja III (2021-).
Carfax ma odnotowane uszkodzenie pojazdu.

Faktycznie, pomyłka, poprawione, oczywiście gen II powinna być, dzieki za spostrzeżenia.

Tak, zgadza się, info o uszkodzeniach zderzaków w opisie aukcji, pełna dokumentacja uszkodzeń i naprawy oczywiście dostępna dla potencjalnego nabywcy, nie mam nic do ukrycia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...