Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwny wyciek


Gość Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegos czasu zauwarzylem ze wycieka mi olej z okolic pol osi i to chyba nawet z pol osi i do tego zaczelo mi ubywac oleju w silniku

Co jest nie tak do czego mam sie zabrac z kumplem bo lubi grzebac przy autach.

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi

wesolych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczesliwego nowego roku (nie pijcie za duzo:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
witam od jakiegos czasu zauwarzylem ze wycieka mi olej z okolic pol osi i to chyba nawet z pol osi i do tego zaczelo mi ubywac oleju w silniku

Co jest nie tak do czego mam sie zabrac z kumplem bo lubi grzebac przy autach.

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi

wesolych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczesliwego nowego roku (nie pijcie za duzo:) )

Poloski jak piszesz, wychodza ze skrzyni biegow a dokladniej z mechanizmu roznicowego.. mogl pojsc simering pod flansza i poporostu wycieka Ci oleum ale nie to z silnika tylko ze skrzyni. Tam jest oleum przekladniowe a nie silnikowe.. jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Ubywa Ci oleum w silniku z prawdopodobnie innej przyczyny... albo samochod zaczal palic oleum albo masz gdzies wycieki... ale nie spod przegubow na polosiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
a gdzie sie dolewa oleju do skrzyni biegow w N13 bo tego nie wiem i tak jezdze od dluzszego czasu i wszystko jest jak narazie ok

Musisz wjechac na kanal... z boku w skrzyni biegow jest korek. Odkrec go. Po odkreceniu wsadz palec i namacaj czy masz oliwe. Jak nie masz to musisz dolac. Dolewa sie taka specjalna strzykawka wlasnie przez ten otwor w skrzyni az do momentu kiedy zacznie sie wylewac.

Najlepiej to wymien go na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...