Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trwałe plamy na wyświetlaczu 12 cali


seta21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, bardzo irytować zaczęły mnie coraz liczniejsze i większe rysy / plamy na wyświetlaczu nawigacji, które nie są możliwe do usunięcia, wypolerowania. 

Macie podobny problem? Czy to idzie pod gwarancję? Fotka poglądowa z forum Nissan UK. 

 

IMG_0167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszaj to na gwarancji, niech wymienią ekran. Też widziałem te zdjęcia na fb i ktoś pisał, że wymienili mu ekran, bo okazało się że brakowało na nim jakiejś fabrycznej warstwy ochronnej. Używasz jakiejś chemii do czyszczenia tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak by ekran był nie szczelny i podeszła wilgoć jak długo to już masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ci nie napisali jak z butami. Że niewłaściwie użytkujesz.
Ja miałem pdprysk na klawiszu . To mi napisali ze źle myje . Ciekawe że myłem tylko jeden klawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy z żoną długo zastanawialiśmy się jak właśnie ogarnąć temat "upalcowania" tego wyświetlacza i natrafiliśmy na fejsie na sklep który daje taką specjalną folię i miał bardzo dużo fajnych opinii

https://smartspot.com.pl/folie-do-aut/1067645501-folia-matowa-grizz-do-nissan-qashqai-3-123-20212024-5904063586066.html

Folia pasuje idealnie,co prawda wyświetlacz trochę ściemniał ale i tak jest przepaść między fabryką a tą folią.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Pojawiało się stopniowo od kilku miesięcy. Ekran czyszczony jest wyłącznie na sucho specjalną ściereczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2024 o 10:52, seta21 napisał:

Pojawiało się stopniowo od kilku miesięcy.

No to okres jesienno zimowy tak jak pisałem tylko przypuszczam jak by się ekran rozwarstwił

i wilgoć wdarła gdzieś puściły uszczelki i kleje ; tak jak maro_t pisał na gwarancji ci wymienią

no problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.03.2024 o 13:32, Brzyk napisał:

Ja kupiłem na Ali za 30 zł.

Też na ekran 12,3''? Jak jesteś zadowolony to wrzuć proszę linka z tą ofertą na Ali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tego trochę. W sumie wziąłem pierwszy lepszy. Spód jest ok 1-2 mm dłuższy z jednej strony. ale nie widać. Ja miałem z tego sklepu....https://pl.aliexpress.com/item/1005005610603148.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.28.10981c24YMKuTG&gatewayAdapt=glo2pol

 

będę kupował jeszcze do yariski

 

Cytat

 

 

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...