Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja oprogramowania Nissan Connect Android Auto


arek103
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam u siebie Nissan Connect  bez nawigacji ale z  Android Auto w wersji 0154, aktualna wersja to chyba 810 albo lepiej, chciałem zaktualizować oprogramowanie z poziomu menu radia przez WiFi, ale po wciśnięciu sprawdź aktualizację kompletnie nic się nie dzieje. Czy  spotkał się ktoś z czymś takim?

image.png.ed0e93c55eeb20933e8f38ccd1a8a0ce.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj za pomocą https://apps.nissan.navshop.com/pl_pl/ - trochę to upierdliwe (najpierw pendrive musi być skonfigurowany na kompie, potem podłączony do auta, potem znowu do kompa), ale powinno pomóc.

Polecam też wgranie później map za pomocą tego narzędzia od nowa, a nie tylko aktualizacje - są nowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rex-er napisał:

Spróbuj za pomocą https://apps.nissan.navshop.com/pl_pl/ - trochę to upierdliwe (najpierw pendrive musi być skonfigurowany na kompie, potem podłączony do auta, potem znowu do kompa), ale powinno pomóc.

Polecam też wgranie później map za pomocą tego narzędzia od nowa, a nie tylko aktualizacje - są nowsze

To oprogramowanie służy do aktualizacji map, a mi chodzi o aktualizację oprogramowania systemowego, nie mam map, jedynie android auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, securedstuff napisał:

The software update for Nissan Connect Android Auto is currently scheduled for release on March 15th, 2024.

Regards:

[Secured Stuff]

 

 

Thanks for the info.  What is the procedure to update Connect Android Auto in Nissan?  Can I do it myself?  Where can I find this update?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...