Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła mijania


karinka885
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich grupowiczow 😊

Kupiłam dzisiaj qashqai j10 2.0 PB

2010 r. 

Mam pytanie dotyczące świateł mijania , czy wszystkie j10 mają tak kiepskie światła mijania ( takie jest moje odczucie ) 

Mam światła soczewkowe .

Proszę o jakieś rady jak polepszyć te światła. 

Z gory dziękuję 

Pozdrawiam 

Edytowane przez karinka885
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mam rocznik 2013 lampy po lifcie i niestety również miałem bardzo słabe światła z najlepszymi żarówkami OSRAM NIGHT BREAKER LASER H7.

Zakupiłem retrofity PHILIPS - H7 / H18 ULTINON ACCESS LED - 6000K i jest dużo dużo lepiej.

Oczywiście na dzień dzisiejszy jest to nielegalne, ale w reflektorze soczewkowym z takim ledem nikogo nie oślepiam ponieważ soczewka ma odcięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, maliniak napisał:

Witam,

 

Ja mam rocznik 2013 lampy po lifcie i niestety również miałem bardzo słabe światła z najlepszymi żarówkami OSRAM NIGHT BREAKER LASER H7.

Zakupiłem retrofity PHILIPS - H7 / H18 ULTINON ACCESS LED - 6000K i jest dużo dużo lepiej.

Oczywiście na dzień dzisiejszy jest to nielegalne, ale w reflektorze soczewkowym z takim ledem nikogo nie oślepiam ponieważ soczewka ma odcięcie.

Dziękuję za odpowiedź 😁

Właśnie też myślałam nad tym rozwiązaniem 😊

Proszę mi powiedzieć jeszcze , czy po zamontowaniu żarówek nie wyskoczył błąd o spalonej żarówce? 

I czy zarowka bez problemu zmieściła się w lampie ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak błędu o spalonej żarówce, konstrukcja LEDów Philipsa te co podałem są zgodne z H7 więc bez problemu się zmieści i nic nie trzeba przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował Ultinon Pro? np. 9100. Bo mam mijania xenony, ale drogowe zwykłe H7 i jak się drogowe dołącza to pomarańczowe światło wygląda obrzydliwie. A przecież drogowe nie  są asymetryczne jak mijania i nie mają ustawianej linii podziału bo używa się ich właśnie jak nic nie jedzie z naprzeciwka. Więc to, że nawet nie mają homologacji to tylko nieduży mandacik w razie stłuczki jeśli ktoś na nie zwróci uwagę. Na przegląd można pojechać z H7 założonymi.

image.thumb.png.12d8ffb5c22b2eff00ab5b9df09e3497.png

Edytowane przez galador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...