Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko fotochromatyczne


Mario111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w naszych nissanach jest lusterko fotochromatyczne ? .Wg . instrukcji powinien być w obudowie przycisk on/off , ale u mnie takiego nie ma. W J11 była dioda która sygnalizowała działanie lusterka .A jak jest u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest lusterko fotochromatyczne wyposażone w diodę i przycisk on/off. Z tym, że lusterko fotochromatyczne nie jest w każdej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest takie jak na zdjęciu z dwoma jakby czujnikami. Podobno jest to lusterko automatycznie ściemniające 

IMG_20240322_153735678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mario111 napisał:

U mnie jest takie jak na zdjęciu z dwoma jakby czujnikami. Podobno jest to lusterko automatycznie ściemniające 

 

Ściemnia się automatycznie. Zakryj dłonią te czujniki to zobaczysz różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie samo miałem w J11 a tu ulepszyli niby samoczynne ? .Widzę ze masz Teknę , to tam były te mniejsze  wyświetlacze ?

Edytowane przez Mario111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca 2022/początku 2023 były montowane inne stacje multimedialne - 3 rodzaje: "zwykłe radio"(w wersji Visia) , stacja 8" (Acenta) i stacja 9" z navi (nazywana potocznie "z dwoma pokrętłami" -> pozostałe wersje); dopiero później pojawiła się stacja 12"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne lusterko jak @gumimis, czyli z tym przyciskiem.

W dniu 23.03.2024 o 18:25, Mario111 napisał:

Takie samo miałem w J11

Kurde, wstawili mi lusterko z J11 ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie teraz wstawiają lusterko fotochromatyczne od Tekny wzwyż .Kiedyś było od n-connecty .Oszczędności .Zobaczymy jak będzie sprawować się to automatyczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mario111 napisał:

Oszczędności

Tak z innej beczki. W 2023 roku w teknie+ zniknęła pamięć ustawienia fotela pasażera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Andrew napisał:

Tak z innej beczki. W 2023 roku w teknie+ zniknęła pamięć ustawienia fotela pasażera. 

Faktycznie, pamięci pasażera nie ma. Wcześniej była ?

 

Edytowane przez JaroSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mario111 napisał:

Widocznie teraz wstawiają lusterko fotochromatyczne od Tekny wzwyż .Kiedyś było od n-connecty .Oszczędności .Zobaczymy jak będzie sprawować się to automatyczne .

Wg. cennika dalej jest od N-Connecty. Przejrzałem ogłoszenia na otomoto i w N-connectach są obie wersje lusterek: z przeciskiem on/off jak i bez

 

Godzinę temu, JaroSz napisał:

Faktycznie, pamięci pasażera nie ma. Wcześniej była ?

 

Tak - jak mam pamięć (po 2 konfiguracje) zarówno po stronie kierowcy i pasażera. Ale na Otomoto widzę, że w modelach 2023 po stronie pasażera już nie ma. :(

otomoto.JPG

otomoto 2.JPG

otomoto 3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenniku na 2023 na wyposażeniu jest automatycznie sciemniające się https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/pl/brochures/Pricelists/rok-produkcji-2023/rok-modelowy-2023/qashqai-cennik.pdf

Edytowane przez Mario111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziady przebrzydłe. Czemu tak robią? Ile razy chce się szarpnąć, kupić może w koñcu nowe to zawsze kastrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2024 o 19:00, gumimis napisał:

Nie ma go w pakietach - powinno być w standardzie:

 

cebb.JPG

Lusterko jest automatyczne bez konieczności włączania 

sprawdziłem działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...