Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

usb z muzyką.


exopel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie lubię słuchać radia, ale w czasie jazdy lubię sobie posłuchać dobrej muzyki. rozumiem, że w Q J11 mogę korzystać z cd, aux, mogę za pomocą bluetooth odtwarzać muzykę z telefonu. umówmy się jednak, ze nie o to mi chodzi. chciałbym słuchać z pendrive wykorzystując gniazdo USB. na forum wyczytałem, ze bywa to problematyczne, ze względu na rozmiar i fizyczną jakość samego pendrive. zatem zapytuje - jaka marka pendrive lubi się z nissanem, jaka pojemność jest optymalna i... czy utwory ( poszczególne albumy ) mogą być osobno, czy jest możliwość ich wybory, czy wszystkie utwory muszą być zrzucone bezpośrednio na pendrive? pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez exopel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.
Chyba każdy w dzisiejszych czasach ma jakieś peny w domu. Jakiekolwiek
1 nagraj i sprawdz
2 w instrukcji pewnie pisze jakie maks pojemności. Ale myślę że 32 min a nawet 64 bez problemu pójdzie.
A może nawet 128 ( A w tych czasach były za drogie ;) )

Wesołych świąt:)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy zadziała, nie demonizujmy tematu... Ja mam 1 lepszy samsunga 32 GB i działa i w toyocie i w qq i w x... A i tak słucham po BT z YT Music... Kupowane MP3 są za drogie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brzyk napisał:

Hejka.
Chyba każdy w dzisiejszych czasach ma jakieś peny w domu. Jakiekolwiek
1 nagraj i sprawdz
2 w instrukcji pewnie pisze jakie maks pojemności. Ale myślę że 32 min a nawet 64 bez problemu pójdzie.
A może nawet 128 ( A w tych czasach były za drogie ;) )

Wesołych świąt:)

 

właśnie przed chwila  próbowałem... i jest sukces. z kilku pendrive, działają tylko te sformatowane do FAT32 i nie ma znaczenia, czy wszystkie utwory są wrzucone bezpośrednio do pamięci, czy są pokatalogowane w albumy. można swobodnie wybierać między wykonawcami, albumami i utworami. czytało mi zarówno z pendrive "no name" z Chin jak i z firmowego. wielkość chyba nie ma większego znaczenia bo chińczyk miał 500gb, oryginał 256. dzięki i pozdrawiam serdecznie :)

2 godziny temu, Smakor napisał:

Pierwszy lepszy zadziała, nie demonizujmy tematu... Ja mam 1 lepszy samsunga 32 GB i działa i w toyocie i w qq i w x... A i tak słucham po BT z YT Music... Kupowane MP3 są za drogie :)

niczego nie demonizuje. po prostu trafił mi się jeden pendrive sformatowany pod NTFS a drugi pod exFaT i te działać nie chciały. ale udało się dojść do ładu. pozdrawiam serdecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, exopel napisał:

niczego nie demonizuje. po prostu trafił mi się jeden pendrive sformatowany pod NTFS a drugi pod exFaT i te działać nie chciały. ale udało się dojść do ładu. pozdrawiam serdecznie.

No takie cuda to oczywiste, że nie przejdą... Tylko FAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzedziłeś mnie :)

Większośc jeżeli nie wszystkie urządzenia zewn - czytają tylko FAT32. Czy to TV, wieża, samochód.

Niektóre tunery TV - formatują sobie pena dl aswojego użytku.

To tak na przysżłość :)

PS EXO- nie pytaj tylko jak zrobić z exFATa - FAT32 :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...