Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Qashqai 2024 FL


aquariusmax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co ci chodzil.

Felga idealnie pasuje do auta jesli ma homologacje.

Rozmawialem jak bylem na przeglądzie z nissanem Jukiem z użytkownikiem nissana Qashqai j12 z felgami 21 cali.

Powiedział to samo co serwisie w nissanie.

Aby nie problemu z gwarancja na auto i z ubezpieczycielem w razie kolizji felgi powinny miec homologacje czyli niemieckie tuv do konkretnego modelu auta.

Przez 5 lat mialem nieoryginalne frlgi 20 cali w mazda 6 bo tam sa fabrycznie max 19",

Felgi byly bez homologacji tuv do tej mazdy, kiedy reklamowalem tylne hamulce czy nawet stłuczka parkingowa była to ubezpieczenie  nie wspomniał czy mam tuv na te duze felgi, przy reklamacji hamulcow też ich to nie obchodziło, nawet jak sam pomalowałem hamulce na kolor czerwony.

Do nissana dla świętego spokoju kupilem już felgi dopuszczone do tego auta.

Edytowane przez vanice77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor bardzo ładny słuszna decyzja 👍mam też taki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba biała perła, bo się fajnie mieni w różnym oświetleniu i pod różnymi kątami, a do tego podkreśla czarne elementy oraz piano blacki i przyciemnione szyby, ale już srebrne elementy nie bardzo.

Ja wolałem jednak (zgodnie z wieloletnią moją tradycją) wybrać srebrny (bez przyciemnianych szyb), który łączy najwięcej zalet innych kolorów, choć niektórzy śmieją się z tego koloru (ja się śmieję z koloru rury kanalizacyjnej PCV - cermicznego, tak modnego kilka lat temu).

Jednak widząc co się u mnie dzieje z lakierem na masce, zderzaku i drzwiach, to dzisiaj wybrałbym coś ciemniejszego, bo nie widać tak ciemnych odprysków, gdzie pod bardzo cienkim lakierem widać żywe aluminium.

W zwykłej Dacii lakier się bardzo rysuje, ale nie uszczerbia jak w Nissanie. A może trafiłem na wybrakowany egzemplarz, choć wątpię.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za oświecenie: czy mapy z Google maps są wyświetlane na ekranie pomiędzy zegarami ( jeśli to ma znaczenie to wersja Tekna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe wzory felg to z kołpakami ?? Tu chyba bez....

IMG_2618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 2pac napisał:

Będę wdzięczny za oświecenie: czy mapy z Google maps są wyświetlane na ekranie pomiędzy zegarami ( jeśli to ma znaczenie to wersja Tekna)?

Ja mam Tekna + i mam. Ale czy tekna ma to nie powiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, 2pac napisał:

Będę wdzięczny za oświecenie: czy mapy z Google maps są wyświetlane na ekranie pomiędzy zegarami ( jeśli to ma znaczenie to wersja Tekna)?

Są wyświetlane tylko jeżeli masz wprowadzony już cel podróży . Jeżeli nie rozpocząłeś nawigacji to nie wyświetla się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kobra napisał:

Nie, ja mam przed ,ale z 2024 roku 

O kurde ... u mnie (2023) wyświetla między zegarami nawigację wbudowaną, a jak podłączę Android Auto i w mapach Google wyznaczę trasę, to nie wyświetla. Czyżby było inne oprogramowanie w 2024 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JaroSz napisał:

O kurde ... u mnie (2023) wyświetla między zegarami nawigację wbudowaną, a jak podłączę Android Auto i w mapach Google wyznaczę trasę, to nie wyświetla. Czyżby było inne oprogramowanie w 2024 roku ?

Kurde ...teraz zobaczyłem ,że chodzi o google maps , U mnie też nie wyświetla Google tylko wbudowaną Tomtom . Źle zinterpretowałem Twoje pytanie . Google działa tylko po lifcie bo tam już jest w tablecie wgrany Android i nie potrzebuje telefonu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pogoda w czasie rzeczywistym wyświetla się  Wam na ekranie info rozrywki,bo u mnie brak 

Już wszystko jasne jest i u mnie pogoda .

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...