Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi i Koła zimowe 2024


kostykiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1) W jakim okresie najlepiej kupić koła zimowe?

2) Jesli na lato mam 18 cali to jakie teraz kupic? też 18 czy moze 17? jakie jest wasze zdanie i dlaczego

3) Co myślicie o takiej feldze na zime

 

Średnica felgi 18"
Szerokość felgi 7.5"
Rozstaw śrub 5x114.3
Otwór centralny (mm) 66,1
Odsadzenie (ET) 40
Producent felg Nissan OE
Wzór wieloramienne
Kolor Grafitowy
Powłoka Połysk
Wykończenie MS - polerowane + srebrny
Informacje dodatkowe zgodność z czujnikami ciśnienia
Model 40300-6RR4A
Kod producenta 40300-6RR4A

 

 

1.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w jakiej cenie, wtedy powiemy coś więcej?
Za 400 zł ok, ale za 800 zł już nie.

PS.: Tak, ET jest niezgodne z homologacją samochodu dla 18''.

image.thumb.png.2092a35f587b7d943feff37cd7453aef.png

 

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO oferują w zrabatowanej cenie ok. 6-7 tys. zł za felgi, opony zimowe klasa wyższa średnia, czujniki, zaworki, wyważenie, założenie.

Więc wydaje się, że warto powalczyć oddzielnie składając zestaw. Tylko muszą być fabrycznie nowe, a nie takie gorsze z selekcji.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy czas na kupno kół zimowych, to ten, w którym kupujemy samochód. Wtedy można najwięcej ugrać u dilera, bo mu zależy na sprzedaży samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś patrzyłem na zimówki w leci i wcale specjalnie taniej nie było a przede wszystkim wybór dużo dużo mniejszy. Dlatego najlepiej zimówki kupować w trakcie sezonu o ile mamy na czym jeździć, ponieważ sklepy raz chcą robić miejsce na letnie, a dwa rocznik opony dla Polaka jest ważniejszy od marki, bieżnika czy czegokolwiek więc sklepy też nie chcą z tym zostawać.

Ja mam na lato 20", na zimę 19", jeździ się super i nie wiem jak można pchać 17" z takim balonem do takiego auta. No chyba, że ktoś patrzy tylko na koszt opon bo wiadomo, że takie 20" będą droższe. Moim zdaniem 19" to jest optymalny wybór do QQ, już to jakoś wygląda, trochę opony zostaje a że ciut drożej za zestaw to raz na kilka lat raczej nie problem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...