Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła do jazdy dziennej Philips gasną


Rafcio91t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem zamontowałem swiatla do jazdy dziennej philips , i w trakcie jazdy one gasna , oświecają się i gasna . Zauważyłem że ładowanie akumulatora po odpaleniu ma 14.4 a później ładowanie spada do 12.2 V . Czytałem że podobno nissany tak mają że nie jest cały czas ładowanie 14.4 tylko jak akumulator jest naładowany yo alternator spada do 12.2 v jest to prawda ? I może jest to przyczyną gasnacych ledow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

22 minuty temu, Rafcio91t napisał:

Czytałem że podobno nissany tak mają że nie jest cały czas ładowanie 14.4 tylko jak akumulator jest naładowany yo alternator spada do 12.2 v jest to prawda ?

Tak, to prawda.

 

22 minuty temu, Rafcio91t napisał:

I może jest to przyczyną gasnacych ledow ?

Może tak być, że elektronika w LED-ach wykrywa spadek napięcia jako wyłączenie zapłonu. Może też być kwestia złego podłączenia. Jakie dokładnie te LED-y masz i jak je podłączyłeś?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bhtom napisał:

Witam,

 

Tak, to prawda.

 

Może tak być, że elektronika w LED-ach wykrywa spadek napięcia jako wyłączenie zapłonu. Może też być kwestia złego podłączenia. Jakie dokładnie te LED-y masz i jak je podłączyłeś?

 

Pozdrawiam.

 

Philips Daylight 9 . Dzwoniłem do elektryka bo on mi to podpinał powiedział że musi jeden kabelek przepiąć,  powiedział że swiatla będą się zapalać jak będzie włączony zapłon,  a nie jak teraz po odpaleniu samochodu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, maliniak napisał:

U mnie spada do 13V. Nigdy nie mniej. 

Nawet jak włączysz wszystkie swiatla , klimę na najwyższych obrotach , ogrzewanie tylnej szyby dalej masz 13 v ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafcio91t napisał:

Nawet jak włączysz wszystkie swiatla , klimę na najwyższych obrotach , ogrzewanie tylnej szyby dalej masz 13 v ?

Przepraszam u mnie jest na odwrót jak wszystko mam wyłączone jest 12v na załączonym silniku a jak załączę swiatla mijana to jest 13 v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nissany tak nie maja po prostu to sa żle podłaczone ledy sam mam chinskie z górnej półki i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...