Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czujnik parkowania


Gość zielony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zakladal ktos z was czujnik parkowania we wlasnym zakresie? osobiscie mam fabryczny a moja siorka chce sobie takie cudo sprawic wiec pytanie do was czy ma ktos juz sprawdzona tania marke ktora moze polecic? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam takiego patenta i nic to nie jest warte, poza tym ze piszczy i drażni człowieka. Mój Nissanek ma 4,70 i lepiej od czujnika wiem gdzie sie kończy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko mam taki czujnik jest to raczej wspomaganie parkowania a i tak cofam na oko nie powiem jest pomocne od czasu do czasu już 2 razy uratowało dupe mojego nismo ,raz to był rurka wysokości 50 -60cm i fi około100mm ale dla kobiety jest ok a co do wyboru to najlepiej niech pokazuje strone z ktorej jest przeszkoda i jest wyświetlane odległości w cyfrach oraz zmienny brzęczyk wzależności od odległości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może ktoś poleci dobry zestaw z allegro np :) nie mówię że będę teraz wiercił ale na wiosnę... kto wie :D lusterka podgrzewane zrobię za to na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem za 140zł dobry :?: u mnie jest w zestawie ;4 sensory cofania zakres od 2m do 30 cm skala co 5 cm pokazuje z jakiej strony przeszkoda prawa lewa strona oraz sygnalizacja dzwiękowa z możliwością wyłączenia jak narazie ok a mam od sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem za 140zł dobry :?: u mnie jest w zestawie ;4 sensory cofania zakres od 2m do 30 cm skala co 5 cm pokazuje z jakiej strony przeszkoda prawa lewa strona oraz sygnalizacja dzwiękowa z możliwością wyłączenia jak narazie ok a mam od sierpnia :)

gdzie go kupiles? na allegro? daj jakies namiary gdzie mozna taki kupic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model, który pokazuje tylko do 30cm to za dobry raczej uznać nie można. Twierdzę, że to raczej przeciętny model aczkolwiek czasami nawet taki jest nieoceniony.

 

Dobre modele to taki, na których do ściany dojedziesz na około 10cm.

 

 

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre modele to taki, na których do ściany dojedziesz na około 10cm.

 

 

HHA

wydaje mi sie ze w kazdym czujniku mozna ustawic krytyczna odleglosc od przeszkody (przynajmniej w moim mozna to zrobic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przynajmniej w moim mozna to zrobic).

 

Tylko napewno nie kosztował 140zł tylko więcej. Pozatym w takim zestawie sama centralna musi być rozbudowana i musi być jakiś potencjometr regulacyjny.

 

W moim fabrycznym zestawie PDC, który mam w Passku mogę zdiagnozować to przez komputer i ustawiać tylko górną granicę reakcji. czyli czy czujniki mają reagować od odległości 280cm, 250cm czy 200cm.

Minimalna odczytywana odległość to 15cm.

 

HHA

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...