Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana oryginalnego radia na poliftowe z Apple CarPlay


Martino1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

posiadam poliftowego Nissana X-Trail w wersji Tekna z 2019 roku, oczywiście ze starym radiem bez Apple Car Play i Android Auto. Z tego co widzę, to nowsze oryginalne radio (z przyciskiem camera w prawym górnym rogu), można bez problemu kupić na Allegro. I tutaj moje pytanie, czy wymiana takiego radia działa na zasadzie Plug&Play, czy to by było zbyt proste i wymaga to dodatkowych kroków? Mam u siebie kamery 360, więc zależałoby mi żeby wszystko działało tak jak teraz. Doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć jak możesz jakiś link do ogłoszeń z tym radiem z allegro. Zaciekawiłeś mnie taką opcją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się przymierzałem, ale odpuściłem, chyba na fotach już wtyczki były inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slr No z tym bez problemu to może się nieco rozpędziłem, jedna z ofert które obserwowałem została już sprzedana. Na Allegro zdecydowanie przeważają stare radia, ale można czasem trafić to poliftowe.

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-nissan-x-trail-t32-259158fw5b-7515751634-15847017077 - tutaj przykład, tylko że z uszkodzoną wtyczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare plecki:

https://www.otomoto.pl/czesci/oferta/nissan-qashqai-j11-x-trail-t32-radio-nawigacja-ID6FuJjp.html

 

Jak widać wtyczka górna jest szersza, trzeba by rozpiskę co tam dodatkowo jest wywalone na piny,

Edytowane przez dodomela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do końca,

kwestia zaryzykowania 500zł., kupienie, podmianę i sprawdzenie czy chodzi a jak nie to bujać się z odesłaniem.

dostanie się do radia jest proste, wtyczni (przynajmniej po zdjęciach) powinny pasować w swoje miejsca, zostanie tylko część nie używana, ta dłuższa, .... być może w przedliftach nie wykorzystywania.... sterowanie jakimiś tam czymś...... może inna instalacja bose? nie wiem

Chcesz ryzykuj, najwyżej odeślesz, albo napiszesz tutaj SUKCES !!

nie wiem czy czasem VIN nie trzeba dopisać do radia po BSI ale to już inni niech się wypowiedzą jak jest w nissanach


Ale co bym ja nie kupił jakbym miała luźnie 500 :D

 

Edytowane przez dodomela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 25.06.2024 o 00:47, Martino1989 napisał:

Cześć,

posiadam poliftowego Nissana X-Trail w wersji Tekna z 2019 roku, oczywiście ze starym radiem bez Apple Car Play i Android Auto. Z tego co widzę, to nowsze oryginalne radio (z przyciskiem camera w prawym górnym rogu), można bez problemu kupić na Allegro. I tutaj moje pytanie, czy wymiana takiego radia działa na zasadzie Plug&Play, czy to by było zbyt proste i wymaga to dodatkowych kroków? Mam u siebie kamery 360, więc zależałoby mi żeby wszystko działało tak jak teraz. Doradzicie?

daj znać na czym się skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...