Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] kontrolki poziomu paliwa i szyby ogrzewanej


Gość Mariusz Szwałkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz Szwałkiewicz

Witam. Koledzy mam dwa pytania.

1. przy jakim położeniu wskazówki zapala sie w Waszych autach sygnalizacja rezerwy? W mojej Białej Damie ( P10/2,0 SLX-1991) mimo osiagnięcia czerwonej strefy sygnalizacja się nie zapala, a braknie mi cierpliwości żeby jeździć aż do suchego zbiornika.

2. Czy któryś z Was panowie "upgrejtował" włącznik szyby ogrzewanej o sygnalizację świetlną? wqrza mnie , szczególnie w nocy ,że muszę pamietać o włączonej tylnej szybie ogrzewanej. A może to tylko awaria kontrolki?

W.Ś.i SZ.N.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rezerwy to kiedyś jak ojciec miał P10 to tak właśnie było wskaźnik leżał na czerwonym a rezerwa nie świeciła ale postanowiłem być cierpliwy i doprowadziłem do zapalenia się rezerwy poprostu ten typ tak ma:) u mnie w N15 jest podobnie wskaźnik leży na ostaniej kresce a rezerwa się nie pali:) ale po pwenym czasie i tak się zapala :( tzn pamiętam ten stan jak kupowałem samochód bo sam nie dobrowadzam do takiego stanu minimum 1/4 baku benzyny i tankowanie do pełna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83
co do rezerwy to kiedyś jak ojciec miał P10 to tak właśnie było wskaźnik leżał na czerwonym a rezerwa nie świeciła ale postanowiłem być cierpliwy i doprowadziłem do zapalenia się rezerwy poprostu ten typ tak ma:) u mnie w N15 jest podobnie wskaźnik leży na ostaniej kresce a rezerwa się nie pali:) ale po pwenym czasie i tak się zapala :( tzn pamiętam ten stan jak kupowałem samochód bo sam nie dobrowadzam do takiego stanu minimum 1/4 baku benzyny i tankowanie do pełna:)
Nie zgodze sie.Jak u mnie bylo wszystko ok,to kontrolka zapalala sie duzo wczesniej przed czerwona kreska.Teraz nie dziala,cos sie zwalilo.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...