Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] skrzynka bezpieczników


malin_f1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o skrzynkę bezpieczników w N15 1,4 ta przy akumulatorze zaraz po jedgo lewej stronie Jest tam miejsce na 16 bezpieczników wg opisu na obudowie są 2 bepieczniki engine cont. oba o wartości 7,5A jeden na pozycji 5 licząc od góry a drugi na 9. U mnie jest włożony tylko jeden bezpiecznik na pozycji 5. Na 9 jest puste miejsce... pytanie jak jest u was? gdyby ktoś zerknął i napisał to będę wdzięczny :) może ten drugi bezpiecznik na 9 pozycji jest jakimś zapasowym albo awaryjnym? hmm może też tam powinienem włożyć bezpiecznik? a może jeden wystarczy? dodam że z almerką jest wszystko OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zupełnie w innych miejscach masz bezpieczniki ale wiele z tych zdjęć nie widać... gdybyś mógł zerknąc na nadruk na tej osłonce w moim poście wszystko jest dokładnie opisane chodzi o to czy masz 2 bezpieczniki od engine cont. czy tylko jeden włożony hmm przecież czytelnie to napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano czytelnie to napisałeś, ale ja w garażu nie mam netu, a ostatni raz czytałem to wczoraj - bilobilu też jeszcze nie zażywam, więc "se zapomniałem".

 

Ale ze zdjęć widać, że na 9 pozycji bezpiecznika u mnie nie ma - czyli tak jak u Ciebie...

 

Dlaczego uważasz że mam inaczej bezpieczniki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na pozycji 1 i 2 od góry jest puste miejsce dobiero 3 jest obsadzona:) głównie chodzi mi o to czy masz zapełnione obydwa miejsca engine ctrl :) swoją drogą ciekawe że układ bezp. jest inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to czekam :)

 

Musisz poczekać do jutra - dziś próbowałem zwalczyć świecącą kontrolkę od ABSu (nastąpiło to po wymianie hamulców z tyłu i płynu), ale tak próbowałem, że urwałem śrubę od czujnika w prawym tylnim kole. Wkurzyo mnie to niezmiernie, więc poszedłem w p***u z garażu i dziś już tam nie mam zamiaru wracać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...