Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

potrzebny gaźnikowiec!!!


Gość Marcinelli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinelli

Wiam, może ktoś mógłby mi polecić kogoś konkretnego kto pomógł by mi uporać się z szarpiącym silnikiem 1,6 16V na gażniku najlepiej w Warszawie bądź okolicach, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednia cena za regulacje gaxnika to ok 50 - 80 zl

 

Ja byłem u speca od gaźników w Lublinie i powiedział mi, że u niego ceny zaczynają się od 400zł :evil: Powiedziałem mu, że chcę tylko wyregulować a on na to, że sama regulacja nic nie da, gaźnik trzeba wymontować i wyczyścić i jak będzie potrzeba to coś wymienić. No to ja mu mówię, że ostateczna cena to będzie grubo ponad 400zł, a on: gaźniki są drogie w naprawie. Pięknie Panu podziękowałem, potem założyłem gaz i narazie mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciek sunny92

Ja zapłaciłem za wyjęcie, rozebranie na części, wyczyszczenie i regulację 250zł. Ale nie żałuje bo wcześniej byłem u 2 mechaników, regulowali i nic to nie pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem na Szarych szeregów, koleś jeszcze przez telefon zażądał 200PLN za sam wjazd do warsztatu. Trochę mnie to zeźliło i go olałem. Pojechałem na ulicę Szczotkarską (okolice skrzyżowania Powstańców śląskich z Połczyńską), koleś zrobił bezbłędnie i zapłaciłem niewiele ponad stówkę. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinelli

jeszcze nie byłem, szczerze mówiac to juz sie trochę przyzwyczaiłem i opracowałem technikę jazdy czyli z gazem delikatnie jak z jajkiem!! ale wiem że muszę to zrobic i wybieram się do gościa , a Tobie co dolegało w Twojej maszynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie byłem, szczerze mówiac to juz sie trochę przyzwyczaiłem i opracowałem technikę jazdy czyli z gazem delikatnie jak z jajkiem!! ale wiem że muszę to zrobic i wybieram się do gościa , a Tobie co dolegało w Twojej maszynie?

 

Wolne obroty w przedziale 500-2000, niechęć do gaśnięcia nawet po wyjęciu kluczyka, konsumpcja rzędu 25 litrów na 100, krztuszenie się i prychanie przy przyspieszaniu... Generalnie do łez mnie doprowadzał. Namiar na Sczotkarska dostałem od znajomego, który tam z Primera jeździł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinelli

Maciek, posłuchaj bo dzis byłem na szczotkarskiej ale nie znałem numeru pod którym jst ten warsztat i trafiłem na jakąś naprawe gaźników w takim blaszanym małym garażu, tylko że to był numer chyba 63 a TY napisałes że 74??? jak wygląda ten warsztat mógłbys coś napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Panowie, mam podobne objawy, z tym że obroty są ok, ale prze zmianie biegu i dodawaniu gazu zaczyna czkać, dlatego muszę jeździć na półsprzęgle. Czy macie już jakiegoś gaznikowca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciek sunny92

Ja też tam słono zapłaciłem, ale jak podlicze wszystkie poprzednie wizyty u różnych szpeniów za grosze i je podsumuje, policze czas jaki zmarnowałem, to dochodzę do wniosku, że czasami lepiej więcej zapłacić niż tracić czas na poszukiwania. Do dziś dzień jestem zadowolony z tej usługi, a to chyba najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam słono zapłaciłem, ale jak podlicze wszystkie poprzednie wizyty u różnych szpeniów za grosze i je podsumuje, policze czas jaki zmarnowałem, to dochodzę do wniosku, że czasami lepiej więcej zapłacić niż tracić czas na poszukiwania. Do dziś dzień jestem zadowolony z tej usługi, a to chyba najważniejsze.

 

 

Cześć, a możesz mi powiedzieć co było nie tak, i ile kosztowało. (czy to coś z dyszami czy wężykami podciśnienia, a może z uszczelką).

Pytam o cenę poniewaz auto kupiłem w 30.8 i nie wiem na ile muszę się przygotować.

PS.

Czy u Was też na kolektorze wylotowym jest sonda lambda, bo może to ona źle steruje gaźnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinelli

ja tez mam sondę, ale to nie w niej leżała przyczyna, gaźnik był zasyfiony w środku, jakięs zaworki puszczały, górny dekiel gaźnika był nieszczelny i wszystko złożyło sie do kupy i nie chciał chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...