Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] MICRA 16V dFi?


Gość maacieq

Rekomendowane odpowiedzi

Moją micrę posiadam z zamiany za dwulitrowego rumaka :D Jest w świetnym stanie. Zaciekawiła mnie naklejka z tyłu (wygląda trochę niestandardowo) "16v dFi". Czyżby zmienne fazy rozrządu :lol::lol::lol: To może być naklejona lipa ale ktoś ma jakieś info na temat tej wersji :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to micry byly bez naklejek wersji wyposazeniowych lub mialy "L" lub "LX" z tego co pamietam... dFi nie widzialem nigdy ;) - ale mlody jeszcze jestem malo widzialem na tym świecie ;)

 

16 valve mialy naklejone na Tylnym blotniku (bynajmniej moja 3 drzwiowa wersja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to micry byly bez naklejek wersji wyposazeniowych lub mialy "L" lub "LX" z tego co pamietam... dFi nie widzialem nigdy ;) - ale mlody jeszcze jestem malo widzialem na tym świecie ;)

 

16 valve mialy naklejone na Tylnym blotniku (bynajmniej moja 3 drzwiowa wersja)

 

Ja widzialem kilkukrotnie micre dFi ale informacji na jej temat nie mam, nawet google milcza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem dfi to nie diesel fuel injection ??

e sorry.... direct fuel injection to jest :P

wiec silniczek na wtrysku bezposrednim... cos gdzies mi sie obilo ze 90KM... ale glowy za to nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie pisze że dFi to diesel fuel injection produkcji Bosha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale znowu wczoraj widzialem na parkingu to samo (już 3 raz razem z moją :shock: ). Na oko 94r. a co ciekawe ta naklejka naklejona w identyczny sposób w tym samym miejscu, no i również dawała wrażenie troszkę doklejonej :lol: ale możliwe żeby był taki zbieg okolicznośći? Wszytkie to na pewno 1.0 16v tego jestem pewien. O co tu chodzi:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...