Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Ad. na temat kontrolki spryskiwaczy

Guest Tomek666
 Share

Recommended Posts

Guest Tomek666

Temat, który poruszał tę sprawę został zamknięty a końcowym wnioskiem było stwierdzenie, że w żadnej wersji nie ma takiej kontrolki.

Hmm ... ja posiadam taką kontrolkę i jeśli jest mało płynu do spryskiwaczy to świeci na pomarańczowo.

EDIT:

26or.th.jpg

Czy w każdej wersji jest, bo u mnie się nie świeci i nie wiem czy to kontrolka przepalona czy co, w którym miejscu jest czujnik, to zobacze czy go posiadam i wtedy bede sie zastanawial co dalej. Man wersje LX sedan, N14.

Guest raveland

na tamtej fotce nic nie widac

uzyj makro a jak nie masz to fote rob z dalszej odleglsoci a pozniej kadruj bedzie napewno lepszy efekt

mamm inna deske ale kontrolke od spryskiwaczy tez mam i wskazuje jak nie ma plynu lub sie konczy

Guest cerber

Na desce to pewnie w każdej wersji jest miejsce na kontrolkę taką, ale nie koniecznie jest samochód w nią wyposażony. W N-14 wersji SLX jest na 100% bo sam ją u sibie ostatnio naprawiałem. Czyjnik znajduje się na samym dnie zbiornika na płyn od spryskiwacza więc łatwo sprawdzić odkręcając część osłony nadkola. Z tego co mi się wydaje LX nie mają, bo od jakiegoś czasu szukam na allegro takiego zbiornika z tym czujnikiem i ciężko znaleźć więc nie każdy model to miał z tego wynika.

Pozdrawiam

• 1 year later...
Guest buli27

U mnie także niema tej kontrolki.Być może spowodowane to jest tym że mam ubogą wersje auto kupowane w salonie w Polsce więc nawet wspomagania nie ma :/

Guest KeriSR

w SR też jest heh,swoją drogą był niezły numer jak moja Żona powiedziała gościowi na cpn że na 100procent nie jest pewna czy to od płynu a gostek na to -niemożliwe-,jak łyżka heh,ale sam zobaczył i nawet osobiście nalał ;)