Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie szukać przecieku?


Gość Mrozu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru mokrych dni mam taki problem, a mianowicie którędyś cieknie mi woda do auta w trakcie jazdy i nie moge znaleźć miejsca przecieku. Miał ktoś już taki problem? Pozdro

sylwek006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery to cała tapicerka dookoła bagażnika jest sucha, więc by musiało ciec po nadwoziu nie dotykając tapicerki. Zastanawiam się czy nie cieknie gdzieś zawieszeniem, bo w NX'ach lubi tylny zawias od strony bagaru rdzewieć i może tam jest gdzieś dziura? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe żeby woda ciekła przez pompe paliwa? Ona jest przykręcana do blachy i coś mi się wydaje,że to w tamtym miejscu podcieka. Wkurza mnie to, bo musze codziennie wycierać do sucha a i tak gdzieś mi tapicerka wciągneła wode i zaczyna mi śmierdzieć w aucie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w mojej nysie jest to samo. ale nie mam pojecia skad to sie bierze duzo czasu juz spedzilem na szukaniu przyczyny i nic...lipa :cry: wiec jakby ktos doszedl do tego to aj tez bym poprosil o rade

 

 

dziex from CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka,może trochę glupia ale jest.Wyjmij wszystko z bagaznika,poprusz mąką lub talkiem i będziesz widział z kąd cieknie bo zostawi zaciek :wink: Tylko się nie śmmiać,a jak wam nie pasuje to zamknijcie się w bagażniku i niech was ktoś powozi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może węże odprowadzające wode od targi

nie wypuszczają jej na zewnątrz :?:

nie pamietam czy sa z tylu ale te z przodu na bank wyrzucaja na zewnatrz.

 

jak ściągniesz dach to na rogach są 4 odpływy

można odkręcić duperele z sufitu, jak lampka czy osłonki od słońca

z tyu listwe na 2 korki i podsufitka na zatszaski chyba cztery

roboty jast pare minut.

powinny być naciągnięte węże na końcówki

a cha i cztery plastiki z rogów słupków odkręć

ewenyualnie lać wode z butelki w otwory i patrzeć gdzie uchodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka,może trochę glupia ale jest.Wyjmij wszystko z bagaznika,poprusz mąką lub talkiem i będziesz widział z kąd cieknie bo zostawi zaciek :wink: Tylko się nie śmmiać,a jak wam nie pasuje to zamknijcie się w bagażniku i niech was ktoś powozi :D

 

nikt sie nie śmieje i rada nie głupia

przecież nie będzie z tym jechał od razu do ASO

pozdrowki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie czepił nadkoli i kielichów tam zawsze jest najwięcej dziur i rdzy w nyskach tak bynajmniej było w moim przypadku i woda sie dostawała do puki blachary nie zrobiłem

Wydaje mi się,że właśnie prawym kielichem leci woda, bo tam jest najwięcej piasku a on tylko raczej prosto z kół mógł lecieć do środka auta, ale nie chce mi się tego robić jak mam być szczery, bo zimno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak mam być szczery to ci moge juz przepowiedzieć że bedziesz robił na wiosne blachare właśnie tych nadkoli i kielichów bo to standart w Nx-sach także puki co radze ci ściągnij materiał obiciowy z blachy bo on ci tylko sytuacje pogorszy fakt bedzie głośniej w aucie ale jakoś przejeździsz do wiosny pozdrawiam

Odbierz poczte wysłałem ci foty po blacharce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrozu robota mnie nic nie kosztowała bo miałem nigomat i wspaniałego wujasa który mi sam rzeźbił blachy i spawał jedynie mnie konserwacja kosztowała za 1l to 11zł no i do tego minia oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...