Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Regulacja reflektorów

Guest misiek_83
 Share

Recommended Posts

Guest misiek_83

Halu wszystkim :D W mojej P10 slx z 91 roku :lol: nie ma mozliwosci ustawienia reflektorow.Chodzi mi o to ze jak zaladuje bagaznik,swiatla swieca za wysoko i nie ma mozliwosci ustawienia ich :shock: Nie mowcie tylko ze mam otwierac maske i krecic przy lampach :? Jak dla mnie to straszna lipa,el.lusterka itd.a swiatla :?: Pozdrawiam

Guest misiek_83

Nie mam.Od kiedy pamietam zawsze mnie to dziwilo,ze nie ma regulacji.Nawet w skodzie favorit byla.Reczna ale byla.Jak mam zaladowany bagaznik,to nie jest jazda.

między siedzeniami? z tego co pamiętam to w P10 jest przy kierownicy po lewej stronie na desce opczywiście hmm chyba w każdym Nissanie tak jest :)

Guest Maniek-ol
między siedzeniami? z tego co pamiętam to w P10 jest przy kierownicy po lewej stronie na desce opczywiście hmm chyba w każdym Nissanie tak jest :)

Między siedzeniami.

Między siedzeniami.

Dokładnie tak, regulacja jest w tunelu między siedzeniami obok hamulca ręcznego.

Pozdrawiam

Delphi

• 1 year later...
Guest bobi_man

no mam identyczny problem. nie ma regulacji swiateł. czy kupujac to pokretlo i silniczki do swiateł bedzie trzeba prowadzic cala instalację czy wystarczy sie wpiac pod kostki ktore umocowala fabryka???? a jak tak to gdzie one sa i jak wygladaja????

czy kupujac to pokretlo i silniczki do swiateł bedzie trzeba prowadzic cala instalację czy wystarczy sie wpiac pod kostki ktore umocowala fabryka???? a jak tak to gdzie one sa i jak wygladaja???

więc pokrętło jest koło ręcznego musiał byś rozebrać to całe i zobaczyć czy wtyczka leży.. i zobacz koło reflektorów czy są wolne wtyczki jak są porób fotki to ci powiem

Jak mozna zrobic samochod bez regulacji swiatel?To nie ma sensu.

każde auto ma regulacje tylko że twoje klosze mają regulację ręczną

Guest misiek_83
Jak mozna zrobic samochod bez regulacji swiatel?To nie ma sensu.

każde auto ma regulacje tylko że twoje klosze mają regulację ręczną

Ta regulacja jest tylko do wyregulowania na przegladzie np.Normalnie nic sie tam nie powinno grzebac.Przeciez nie bede otwieral maski i za kazdym razem przestawial jak bede mial bagaznik pelny :D Regulacja reczna to mi sie kojarzy z pokretlem gdzies kolo kierownicy,ma ono takie jakby ciegno.

Nie łam sie JA mam gt z 94 i terz mam EXTRA RECZNA

[ Dodano: Czw 06 Wrz, 2007 17:12 ]

Nie łam sie JA mam gt z 94 i terz mam EXTRA RECZNA :)

a ja mam 91 i mam :D
A masz wszystkie szyby elektryczne,lusterka+podgrzewanie? :diabel:

tak szyby wszystkie latające i lusterka elektryczne + podgrzewane

Guest B_E_R_E_K

ja mam tez dziwnie elektryczne ustawianie lamp lusterek i ogrzewanie lusterek a szybek niestety juz nie:( ale bede montowal:D i dziury w dachu mi jeszcze brakuje ale bawic sie w przeszczep to za duzo zabawy...