Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mam namiary na fimre ktora robi oslony


Gość donald

Rekomendowane odpowiedzi

mam namiary na fimre ktora robi oslony pod silnik oraz nadkola. Obecnie gosc nie ma formy do almery od 2000 i przed. Jezeli ktos z klubowiczow posiada taki mozna pozostawic u czlowieka i do 3 tygodni beda oslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Ja obdzwoniłem swego czasu wszystkie możliwe źródła poszukując takiej osłony do swojej almery i niestety bez rezultatu. Były osłony do jakichś dziwacznych, egzotycznych modeli (nie nissana), a do do almery nic. Na giełdzie w W-wie jest podobno ktoś kto to takie osłony sprzedaje. I nie są to oryginały. Znajomy gość z Allegro, od którego kupiłem lampy przecwmgielne, obiecał znaleźć namiary na tego delikwenta i dać mi znać. Jeżeli mi się uda załatwić ten temat, to chętnie podzielę się z Wami namiarami na tego gościa. A może zrobimy inaczej... Zauważyłem, że w klubie jest silna grupa z Wawki. Może Wy Guys pomożecie? Facet handluje tymi osłonami na giełdzie u Was pod nosem. Taka osłona w serwisie to 3.5 stówki, a na giełdzie niecałe 100... Klubowicze pomóżcie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet zrobi kazda oslone lecz musi miec wzor przez 2 dni.

MIX-PLAST tel 22 722 54 32

0602 658 938

 

Borzecin Maly

ul kosowska 248

05-803 Zaborow.

Rozmawialem z gosiem w niedziele na gieldzie.

Acha dla warszawiakow to za Starymi Babicami.

Mysla ze w klubie sa osoby blizej wspolpracujece z nissanea serwisem moze cos zalatwia na dwa dni. Orientacyjny koszt oslony od 50-80,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym, że w W-wie na giełdzie jest podobno ktoś kto takie osłony sprzedaje (polskiej produkcji). Ten, od kogo kupiłem lampy przeciwmgielne twierdzi, że on sobie taką osłonę kupił właśnie na giełdzie w W-wie, i że jest ona lepsza i trwalsza od oryginału. Czekam na informację od niego, ponieważ obiecał mi znaleźć namiary na tego sprzedawcę. NIestety chyba zapomniał, bo od ładnych paru tygodni milczy, a ja mam do niego wyłacznie maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Borzęcina, Zaborowa jesy kilka firm które się zjmują takimi rzeczami. W Zaborowie vis'a vis kościała w takim pawilonie mieści się sklep jednej z takich firm chyba Rezaw-Plast. Jak będę w okolicy to wpadnę się zorientuję. Chyba, że ktoś tam mieszka po drodze bo ja w tygodniu nie zdąże w godzinach otwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja do swojej n16 2.2 di obdzwoniłem całą Polskę i nic. nigdzie niema. pozostaje serwis. a tam cena 300 za jeną stronę bo osłona składa się z dwóch części, lewej i prawej. ja rozwalilem prawą więc koszty połowiczne, ale muszę ją kupić bo koło chlapie na paski klinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz jedna moze bys uzyczyl do formy. Mysle ze dwai strony sa takie same. Facet obiecal ze za dostarczenie wzoru do formy komplecik gratis. Skorzystasz bo bedzies mial za darmoche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość almerka2003

ja znalazłem faceta ktory ma osłony do rocznika 2000 włacznie i teraz problem czy to jest do n15 czy tez i do n16 zaptram sie i jeszcze odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...