Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CHWILA PRAWDY DLA GAŹNIKOWEJ NYSY


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WE WTOREK NASTĄPI CHWILA PRAWDY DLA MOJEJ NYSKI,TZN ZDEJMUJEMY GAŹNIKI I KOLEKTOR SSĄCY,.

BĘDĘ SPRAWDZAŁ CZY ABY NIE MA JAKIEJŚ NIESZCZELNOŚCI NA KOLEKTORZE [MOŻE PĘKNIĘTY SPAW]BO SŁYSZĘ DZIWNE SYCZENIE MIĘDZY 1 A 2 GAREM,CZUĆ TEŻ PALIWO

 

JEŚLI TO NIE JEST NIESZCZELNOŚĆ TO NYSKA NA DELORTO PRZEJDZIE DO PRZESZŁOŚCI,ZOSTANIE ZAMONTOWANY MONOWTRYSK,JAK W SERII,A NYSKA PÓJDZIE DO SPRZEDAŻY-NARAZIE NIE JESTEM ZADOWOLONY Z UZYSKANYCH OSIĄGÓW NA GAŹNICZKACH... :? :?

 

LICZYŁEM NA DUŻO WIĘCEJ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to kwestia jakiś niedoróbek i braku konkretnej regulacji, nie poddawaj się!!!!!!!! Myslę że bez problemu powinieneś wyciagnąć 160-17-km tym bardziej że nie masz odcinki :wink: trzymam kciuki żeby wszystko poszło w kierunku tych gaźniczków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miał byćwtorek,ale zrobiliśmy to dziśiaj.sprawdziłem nieszczelność-kolektor w jednym miejscu miał przedmuch!!!!!!

 

teraz ładniej pracuje,nawet na gazie,tylko jest kolejny problem...parownik dostarcza gaz do 5500obr. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był u mnie Lukas, przewiozł mnie i... zupelnie inne auto, pracuje ciszej nie pierdzi, zdecydowanie szybciej reaguje na gaz - choć jeszcze nie do końca tak jak trzeba no i zapierdziela zdecydowanie lepiej.

 

Jak złorze swoją prime N/A to z pewnością się sprawdzimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz no nie ma bata trzeba sprawdzić Twoją prime na rolkach, jak nie masz czasu nią pojechać to ja nią pojade - przywioze CI dobry wynik :)

CO ty na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek tak jak mówiłeś chyba uda mi się pojechać bo sam jestem ciekaw wyniku,1 pomiar 111km,2-125,3 ze 140 musi być... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam wogóle to może jeszcze uda się zrobić jakiś prymitywny CAI przed rolkami??? co ty na pomoc w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEro problemów - u Ciebei latwo się ściąga te obudowy filtrów wiec mozna podziałąć, szkoda tylkoe że mało miejsca jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZEro problemów - u Ciebei latwo się ściąga te obudowy filtrów wiec mozna podziałąć, szkoda tylkoe że mało miejsca jest :roll:
Coobcio sprzedajecie juz te uklady dolotowe??Kiedys wspominales cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszowi na szybko coś z pudelka po budach zrobię... z Układami dolotowymi do wielopnktów to no problem - warto pojść na calego i zadoptować przeplywomeirz poweitrza z P11/Alemry N15 GTI i do tego SMT6 - dolot będzie bardzo odetkany co spowoduje More POWER a jeszcze prosciej to do P10 zadoptować cały uklad dolotowy z P11 - pasuje idalnie i ma 3 calowy przelot - bajka i najtaniej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Lukaszowi na szybko coś z pudelka po budach zrobię... z Układami dolotowymi do wielopnktów to no problem - warto pojść na calego i zadoptować przeplywomeirz poweitrza z P11/Alemry N15 GTI i do tego SMT6 - dolot będzie bardzo odetkany co spowoduje More POWER a jeszcze prosciej to do P10 zadoptować cały uklad dolotowy z P11 - pasuje idalnie i ma 3 calowy przelot - bajka i najtaniej wychodzi.

 

 

a umial bys zrobic cały dolot do nissana 100nx z silnikiem Da16ds bo musze takowy zrobic ale nie wiem co z tymi podciscieniami zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek ,skieruj to pytanie bezpośrednio do coobcia na PW,bo nyska na gaźnikach już od 9 miesięcy nie istnieje,a tego tematu już nikt raczej nie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko coś bym wykąbinował, pewno pare wairiantów trzeba by zrobić i shamowywać karzdy z nich żeby przy tym optymalnym pozostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, musiał bym to na daną chwilę obejrzeć i namacać żeby co kolwiek poweidzieć.

Co do hamownia to cena stała 50zł - wystarczy na pomiar seri i 3 dolotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...