Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dżodżo

Podaje, podaje. Byłem u chłopaków w drutgarage akurat zaraz przed odpaleniem Primy Adasia i jest wszystko ok. Adas olej juz zmieniliscie?????

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrsyki 370cc z 200SX S14 teraz siedzą to trzeba z nimi coś zrobić żeby nie przelewało - jak się to ogarnie to dopiero podawać będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 km przejechane na jakims gownie 15w40, a teraz zalany 10w50profi.jedzie ale go przelewa mocno.dzieki za pomoc:Kosa,Kicek,Coobcio,Dzodzo.No i Geo(profi wydechy)

a zaoszczedzone 2 tysie wydamy na alkohol i dziwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś jak on jest taki przelany to na LPG tylko smigaj... wache trzeba uporządkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacha uporządkowana i wynik na Białej 16.087 więc nie jest źle :)

Adaś przede wszytkim uporządkuj dolot to w piątek wycisniemy wyszystko co się da z twojego silniczka.

Jak widać po ciosie paliwowaym wtrsykiwacza nr 1 nic mu się nie stało i miewa się bardzo dobrze i oby tak zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresy będą jak Grabowski uruchomi ponownie swoją Hamownię. Tych z LBN nie ma chyba sensu brać zbytnio pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gazie jezdzi oszczednie do codziennej jazdy, do jazdy na benzynie gaz wywalam wiec jezdzi jak na N/A bardzo dobrze,ale nie doczytales bo masz cos z oczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicek nie rob mi tu smietnika,chlopaczyna ma kompleksy ale to nie nasz problem.

off topic

no ale wciagnalby nas na kresce :wink: razem z kreska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no, a ten znowu się piekli......... człowieku jak piszesz złośliwe uwagi to nie licz na to że ktoś ci odpisze w pieszczotliwy sposób.........

złośliwa uwaga to ta: "jak na gazownika na pewno"

 

wogóle to dajcie spokój bo to forum motoryzacyjne a nie starych dewotek......

a odnośnie primy adasia to jak na N/A to jedzie....... dodam że w LBN były tylko dwa N/A 2,0, które pokazały więcej na hamowni od adasia primerki (jedno to laguna z silnikiem 2,0 wiliams i honda s2000) :), czyli źle być nie może z tym gazownikiem...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicuś czekałeem na twojego elokwentnego posta, lecz znowu zawiało prostactwem :lol::lol::lol:

myslałem ze sie wysilisz troche

Obrazek

pozdrawiam kicuś :wink:

 

[ Dodano: Czw 08 Cze, 2006 ]

złośliwa uwaga to ta: "jak na gazownika na pewno"

 

nic w tym nie było złosliwego, mozna chyba wyrazic swoje zdanie?

nie jest gazownikiem?Jest

wiec o so cho

a wasze ataki mam $%^&*

lubie sie posmiac z ludzi co myslą ze mają szybkie auta, nie kicek??

 

no akurat jak trzeba to nie jest gazownikiem.............., instalacja jest wyjmowana w profi sposób opatentowany przez nas w ciągu 1 minuty.........

znowu pieprzysz o jakiś atakach..........

nikt tu nie myśli żę ma szybkie auto..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasia Maszyna podaje kiedyś miałem okazje się z niąsprawdzić ale miał przewage kół moje 16" Vs. jego 15" no i powyzej 150Km/h mi zaczął odjerzdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasia Maszyna podaje kiedyś miałem okazje się z niąsprawdzić ale miał przewage kół moje 16" Vs. jego 15" no i powyzej 150Km/h mi zaczął odjerzdzać.

 

teraz Adaś znowu jeździ na 15, jego auto na gaziku i moje na PB95 idą równo...

Musze wykonać plan na czerwiec i go objade... hihihihiihhhihihih ale sie naćpałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak widac niektorym sloma z butow wylazi. Watek jest zamkniety do opadniecia emocji oraz chamskich odzywek. A zeby nie bylo niejasnosci, od teraz jak zobacze takie bluzgi na forum to mozecie byc pewni ze juz sie nie zalogujecie na danym nicku a i IP trzeba bedzie zmieniac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i jak widac niektorym sloma z butow wylazi. Watek jest zamkniety do opadniecia emocji oraz chamskich odzywek. A zeby nie bylo niejasnosci, od teraz jak zobacze takie bluzgi na forum to mozecie byc pewni ze juz sie nie zalogujecie na danym nicku a i IP trzeba bedzie zmieniac!!!

Sytuacja myślę, że się uspokoiła i emocje opadły. Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat P11 GT Adasia.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emocje opadly, mozemy dyskutowac.

na dzien dzisiejszy nie mam co robic w samochodzie.juz sie robie chory.moj wynik w bialej byl beznadziejny, to fakt.a oto przyczyny:

- pojechalem rekreacyjnie(nic nie wyciagalem zadnych foteli itp) wykrecic cokolwiek na oficjalnych zawodach,zeby miec motywacje do pobicia czasu, no i miec zmierzony czas na profi tag heuer

- samochod nie byl wystrojony poniewaz stozek byl bez dolotu, i kolektor zasysal lewe powietrze przez halun od instalacji gazowej, jak i jeszcze jakims przewodem powietrza, ktory byl zdrutowany i zapomnialem go wymienic

-kierowca bombowca czyli ja tez musze pocwiczyc starty

-jechalem na ciezkich 16'' zamiast na 14

 

na stalowa wszystkie te minusy zamienilem juz na plusy, wiec bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15,5 najbidniej będzie, ew. przesiądziemy się i ja pojade drógi przejazd :D

 

Ps. na Białej miałeś nieszczelność grubości kciuka w dolocie - nie zakleiłeś izolacją tej kosmicznej dziury to raz, a dwa rurka od AAC byla z 3 częsci zdrutowana i terz lewe niemierzone przez przeplwyke powietrze zasysała.

 

No wrzucaj te 15" tylko nie pobij mojego czasu bo Ci więcej nic nie zrobie przy wozie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 cos obstawiam, i z tego bede zadowolony.na walkach swiatka dol tez mam troche slabszy, ale za to gora ciaaaagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...