Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie dzieci tu nie ma :wink:

O widzę że mam dokaładnie takie same felgi jak najszybsza wolnossąca primera w polsce :razz:

 

Filmik konkret - widać jak Adaś mnie łoi na III, ciekawe jakby dalej potoczyła się walka po wrzuceniu 4 biegu bo tak to tylko III do 160km/h i ostre hamowanie przed rondem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Fajnie to wygląda, 16" w P11 moim zdaniem to jest ciekawe kompromis - między komfortem a wyglądem.

Opony już nie wyglądają tak bardzo kartoflasto bo to już profilek 50 jest.

Hehe niedość że najszybszą P11 w klubie masz to i njłądniejszą hehe choć końcowy tłumik GREGA76 jakoś lepiej się komponuje...

 

Ps. czujesz jakąś poprawe walorów trakcyjnych :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze na jakies winkle pojechac i przetestowac bo Lublin jest caly dziurawy i krzywe ulice.no koncowy trzeba podniesc ale to na dniach jakos sie zrobi.

 

[ Dodano: Pon 17 Kwi, 2006 ]

lepiej sie trzyma na 16-tkach,a na dziurach nie widze roznicy.mam kompletnie zjarane sprzeglo.na swieta inni malowali jajka a ja jak widac na obrazku

zacisk.jpg

 

[ Dodano: Pon 17 Kwi, 2006 ]

muza is wek :lol:

muza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to lepsza trakcja na starcie będzie no i generalnei przyspeiszenie diametralnie się porpawi, musze przemyśleć czy opłąca mi się z tobą stawać na kresce na bemowie :wink:

 

Ps. sprzęgło już musiałeś mieć wczesniej zmęczone żę tak padło, podejrzewam że czeka Cię taka oparacja jak u Kosy czyli Spiek + nowy docisk wraz z łozyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś doszły mnie słuchy że już większe wtrsyki paliwa zakupiłeś, mam nadzieje że nie cherz bym ci je montował i stroił auto przed Bemowem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Miło,że nie tylko ładnie jeżdzi ale jeszcze wygląda,a co do spieka to jakie są przewidywane koszty tarczy i docisku? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem,u Coobcia w sklepie pewnie sie zaopatrze :wink:

 

[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]

koszt spieka to 750zł plus robocizna.w czwartek bede mial juz komplet i zostanie tylko wymiana w drutowni u KitKeta

 

[ Dodano: Pon 08 Maj, 2006 ]

no i h*j bombki strzelil.silnik zjebany,na zlom .fak :506:

 

[ Dodano: Pon 08 Maj, 2006 ]

3 gary maja po 12,5 , jeden ma 9 bara.skrzywil sie korbowod.roznica miedzy 1 a 4tym kolo 2 mm.lece drutowac.

 

[ Dodano: Pon 08 Maj, 2006 ]

nadworny tjuner(ten z lewika)

 

4c480699.jpg

a tak to sie skonczyl gril

7627cd78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

JA pierdziele no nie dobrze chłopaki...

Ciekawe czy wał prosty i panewka nie zmioelona.

Korba na bank się wygła ale w zapleczu Kicka Garage powinno się zneleść ich na kilogramy.

 

No ściągajcie głowke i patrzcie jak to wygląda.

 

Moje wyrazy współczucia.

Ps. ściąganie główki to dobra okazja żeby nieco obrobić głowicę - ew. jak chcerz turbo wsadzić to można niższe tłoki wrzucić z SR20De albo SR20Di.

 

AAA i jeszcze można wywarzyć wał korbowy wraz z kołem zamachowym i pasowym jak będize wydłubane z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO było najszybsze wolnossące N/A w Polsce w budzie P11, jak wal okarze się żę wymaga szlifu to warto go wywarzyć jak wspomnialem - limitera podniesiemy do 7800obr.min i będzie jeszcze bardziej cieszyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytsko przed nia,ale nie teraz,.narazie musi byc poskladana zeby jezdzila.a wtryski bez tej j**anej gumki pochodza od Coobcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chujnia z tymi wtryskami... dostałem je od "gościa z TK" i nawet nie zajrzałem do paczki tylko przesłałem dalej...

A już miałem nauczkę z tłokami z SR20DET kuźwa zakupionymi własnie od "gościa z TK" :evil:

 

Ps. jakbym je montował u Ciebie przy szczęściu które ma ostatnio NPT to pewno też bym nie zaówarzył braku tej zasranej gumki...

 

Ps. filmiki tamtej nocy dawaj :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak, jak gumka miała wewnętrzną średnicę z 5mm... więc mały musiał być naprawde mały...

Przeszłości nie odwrócimy, następnym razem trzeba zawsze przy tego typu zabiegach patrzeć się na gumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Co sie chlopaki stalo z silnikiem????? Jeszcze w sobote Prima zasuwala jak szalona po wymianie przegubu a dzis juz widze ze na lince byla ciagnieta hehehe. Co juz zescie napsuli?????

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Optymistyczna:

- wywalona uszczlka pod głowicą

- skrzywiony korbowód

 

Wersja Pesymistyczna:

- to co poprzedio

+ skrzywiony wał korbowy

+ wywalone panewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze... przykro to slyszec :( wyrazy wspolczucia! ale najczesciej tak jest ze po takim nieprzyjemnym wypadku jak auto juz wroci na droge to jezdzi duzo lepiej niz przedtem :) wiec wlasnie takiej wersji Ci zycze!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dziś jedzie do warsztatu mojego wujka...

Jutro bedzie rozebrany dół i okaze sie co poszło...

 

Korba krzywa na bank...

Mam nadzieje ze wał cały :sad:

 

Adaś nie łam sie, narazie masz autko zastępcze NPT Lublin.

Ja nie mam czym jezdzić, ale ty masz inna sytuacje wiec korzystaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zamontowali wtrysk paliwa na ktorym nei bylo jednej gumki uszczelniającej i w efekcie paliwo zamiast iść przez wtrsyk paliwa i być przez niego kontrolowane lalo się ciurkiem na okolo niego w takiej ilości że zalało pierwszy cylinder, silnik nie był w stanie odprowadzić takiej ilości cieczy i się rozpieprzył na amen.

3mm jest różnicy miedzy pierwszym garem a resztą w wysokości GMP tłoka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...