Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wszytsko odnośnie kół w n15


Gość Fixxxer

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki jeśli temat był ale nie moge znaleźć....

potrzebuje dokładne info jak wygląda sprawa kółek.

Szukam jakiś alusków z gumkami do swojej n15 ale niesety nie wiem jakie parametry musi spełniać felga. To co wiem przy stalowych 14 że mają rozstaw śrub 4x100 i nic więcej.

 

chce kupić albo 15 albo 16 jaki zatem musi być otwór centrujący i przedewszystkim jakie ET i zakres tolerancji ofsetu aby nic nie tarło zakładając że felga będzie miała 7 cali????

 

Dzięki z góry za odp.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz sedana, czy hatchbacka, i czy w jednym i drugim to samo, ale ci podam to co u mnie - czyli n15 sedan.

ilosć otworów: 4

ch (czyli otwóc centralny) - 59

rozstaw (pcd czy pzd - nie pamiętam) - 100

offset czyli odsadzanie - 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz sedana, czy hatchbacka, i czy w jednym i drugim to samo, ale ci podam to co u mnie - czyli n15 sedan.

ilosć otworów: 4

ch (czyli otwóc centralny) - 59

rozstaw (pcd czy pzd - nie pamiętam) - 100

offset czyli odsadzanie - 40

 

no dobra ale jeszcze powiedz jaką masz srednice kół i czy stal czy alu bo w 14, 15 i 16 będzie inaczej a co do rodzaju budy to nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz sedana, czy hatchbacka, i czy w jednym i drugim to samo, ale ci podam to co u mnie - czyli n15 sedan.

ilosć otworów: 4

ch (czyli otwóc centralny) - 59

rozstaw (pcd czy pzd - nie pamiętam) - 100

offset czyli odsadzanie - 40

 

no dobra ale jeszcze powiedz jaką masz srednice kół i czy stal czy alu bo w 14, 15 i 16 będzie inaczej a co do rodzaju budy to nie ma znaczenia

felgi stalowe, typowe 14-tki. alu nie zakładam, bo nie będę wynajmował ochroniarza do pilnowania kół. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post Stranger'a ( piąty z kolei ) w wątku: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5579

 

pzd

 

dzięki ale nie do końca to rozwiało moje wątpliwości. Fakt znam rozmiar otworu centrującego ale przy 15 i 16 zmieni sie napewno ofset, jak sądze zresztą przykład ktry podałeś opiera sie o felg 6 calową a ja szukam 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy masz sedana, czy hatchbacka, i czy w jednym i drugim to samo, ale ci podam to co u mnie - czyli n15 sedan.

ilosć otworów: 4

ch (czyli otwóc centralny) - 59

rozstaw (pcd czy pzd - nie pamiętam) - 100

offset czyli odsadzanie - 40

 

no dobra ale jeszcze powiedz jaką masz srednice kół i czy stal czy alu bo w 14, 15 i 16 będzie inaczej a co do rodzaju budy to nie ma znaczenia

felgi stalowe, typowe 14-tki. alu nie zakładam, bo nie będę wynajmował ochroniarza do pilnowania kół. :-)

 

no tak to sa standardowe kapice a ich właśnie chce sie pozbyć i założyć letni komplet. A co do pilnowania to bez przesady, skończyły sie juz te czasy gdy brali wszystko co aluminiowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to sa standardowe kapice a ich właśnie chce sie pozbyć i założyć letni komplet. A co do pilnowania to bez przesady, skończyły sie juz te czasy gdy brali wszystko co aluminiowe :wink:

hehe. W Toruniu w ubiegfłym tygodniu gościu w biały dzień, w centrum miasta stracił boczną szybę? Dlaczego? w środku miał radio za tysiąc, laptopa za 10 tysięcy, czy może przezroczysty worek z gotówką na siedzeniu? Nic z tych rzeczy. Leżała paczka papierosów mocnych za 4 zł, na którą się połaszczył jakiś szczyl i wyjeb... dla niej szybę.

A co do alu. Myślałem o założeniu jakichś fajnych felg, ale te są cholernie drogie i właśnie hodliwe wśród złodziei. Tak więc wymyśliłem, że to pieprzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...