Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Swieca zalana olejem !!!

Guest sr20di
 Share

Recommended Posts

Mam pytanko komora w kturej jest swieca zalewa mi sie olejem ! Olej przesiaka z pod kapy zaworowej . mial ktos taki problem ? Lub wie cos na ten temat ? Koszty naprawy itp... Sprawa pilna olej wypiera przewod wn

Guest misiek_83
Mam pytanko komora w kturej jest swieca zalewa mi sie olejem ! Olej przesiaka z pod kapy zaworowej . mial ktos taki problem ? Lub wie cos na ten temat ? Koszty naprawy itp... Sprawa pilna olej wypiera przewod wn
Aj #-o

CZesty objaw pacjentó któży do mnei przyjerzają - dobry połśrodek to zdemonotwać pokrywe oczyścić oringi i posmarować je cieniutką warstą silkonu.

8) Uszczelka jest tak tania,że naprawdę nie ma na co żałować

PZDR

Guest Maniek-ol

Warto pomyśleć o uszczelce oryginalnej z serwisu. Kosztuje ok 56 zł , podróba japońska ok 35 zł , a niemiecka (ciekawostka) ok 68 zł. Znam ceny , bo niedawno wymieniałem u siebie.

Guest Maniek-ol
załóz podróbke bez silikonu to po tygodniu silnik bedzie pływałw oleju

orginał kosztuje chyba 170 zł

Ja mam podróbkę i jakoś mi silnik nie pływa w oleju. A sylikonem i tak trzeba smarować tylko w półokrągłych wycięciach nawet przy oryginalnej uszczelce.

A skąd Ty wziąłeś cene tej uszczelki. Mi w serwisie powiedzieli 56 z groszami.

U mnie w SErwisie na Ostrobramskiej kolega Gaźnikowiec płacił 75zł za uszczlkę pod pokrywe zaworową Orginalną oczywiście.

Guest adasko240

ja na ostrobramskiej 3 miesiące temu kupowałem uszczelke pokrywy zworowej orginlną zapaciłem 50zeta i nie smarwałem żadnym silikonem i nic nie cieknie :wink:

Guest peteros

A ja stawiam nie na samą uszczelkę (potwierdzam, że najlepszy jest oryginał), tylko na o-ringi uszczelniające gniaza świec (sprzedawane w komplecie z uszczelką).