Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Linka otwierania maski.


Gość L05_PL

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dzisiaj radośnie chcąc podnieść maske aby uzupełnić płyn do spryskiwacza ciągne za rączke, lekki opór i nie ma oporu :] (przyzwyczajony byłem do tego że zawsze trzeba było mocno ciągnąć :) )

No ale tak czy siak się to to ustrojstwo urwało. Wiem że sie urwało zaraz przy zamku ponieważ słychać takie "cyk" (jak sie pociągnie) w okolicach zamka.

Czy ktoś wie w takim razie jak moge otworzyć maske alternatywnym sposobem :] bo jak by na to nie patrzeć to by mi się przydało :] Chodzi o K10 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podważ jeden bok maski lekko do góry a potem na środku od strony podszybia wsadz jakis cienki srubokręt albo drutem mieszaj tam i spowrotem w okolicy zamka- moze uda ci sie odchylic języczek zamka i popuści, innego pomyslu nie mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , podczas składania k10 wystapił u mnie ten sam problem. Rozwiązałem go w ten sposób że wyciągnełem atrapke z przodu, odkręciłem z przodu maskę , zamek dalej trzymał ale maskę od przodu można było odchylić. Potem wziołem nasadke 10 z przedłużką i odkęciłem zamek na podszybiu. W ten sposób wyziagasz całą maske razem z zamkiem zamek otwierasz recznie, zakręcasz maskę i masz makę otwartą. Może to nie jest najszybszy pomysł (mi zajeło około 20 minut) no ale absolutnie nic nie uległo zniszczeniu przy otwieraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie linka się rozciagnęła, do tego zmieniłem ustawienie zamka i... nie mogę otworzyć klapy, jeżeli linak nie jest ciagnięta. Zatem, zakładajac ten przypadek u Ciebie, poproś drugą osobę albo wyciagnij otwieranie klapy na maksa i zablokuj, jak ja to obię np. skrobaczką do szyb. Po tym powinieneś bez problemu otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...