Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Linka otwierania maski.


Guest L05_PL

Recommended Posts

No więc dzisiaj radośnie chcąc podnieść maske aby uzupełnić płyn do spryskiwacza ciągne za rączke, lekki opór i nie ma oporu :] (przyzwyczajony byłem do tego że zawsze trzeba było mocno ciągnąć :) )

No ale tak czy siak się to to ustrojstwo urwało. Wiem że sie urwało zaraz przy zamku ponieważ słychać takie "cyk" (jak sie pociągnie) w okolicach zamka.

Czy ktoś wie w takim razie jak moge otworzyć maske alternatywnym sposobem :] bo jak by na to nie patrzeć to by mi się przydało :] Chodzi o K10 :]

Link to comment
Share on other sites

podważ jeden bok maski lekko do góry a potem na środku od strony podszybia wsadz jakis cienki srubokręt albo drutem mieszaj tam i spowrotem w okolicy zamka- moze uda ci sie odchylic języczek zamka i popuści, innego pomyslu nie mam :wink:

Link to comment
Share on other sites

wjedź na kanał moze cos zobaczysz

a to rzeczywiscie dobre , w poprzednim aucie mialem awaryjną linke:P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam , podczas składania k10 wystapił u mnie ten sam problem. Rozwiązałem go w ten sposób że wyciągnełem atrapke z przodu, odkręciłem z przodu maskę , zamek dalej trzymał ale maskę od przodu można było odchylić. Potem wziołem nasadke 10 z przedłużką i odkęciłem zamek na podszybiu. W ten sposób wyziagasz całą maske razem z zamkiem zamek otwierasz recznie, zakręcasz maskę i masz makę otwartą. Może to nie jest najszybszy pomysł (mi zajeło około 20 minut) no ale absolutnie nic nie uległo zniszczeniu przy otwieraniu.

Link to comment
Share on other sites

U mnie linka się rozciagnęła, do tego zmieniłem ustawienie zamka i... nie mogę otworzyć klapy, jeżeli linak nie jest ciagnięta. Zatem, zakładajac ten przypadek u Ciebie, poproś drugą osobę albo wyciagnij otwieranie klapy na maksa i zablokuj, jak ja to obię np. skrobaczką do szyb. Po tym powinieneś bez problemu otworzyć.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...