Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie deski rozdzelczej Blue


t0masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś to już tu było ale dość dawno a temat jest dość ciekawy. Właśniie zamierzem zmienic calłe oświeetlenie na niebieskie. I jeśli chodzi o przyciski to nie ma problemu diody Led mamy gotowe, a co z wyświetlaczem zegara i klimy? Z tego co pamietam folie trzeba nakleić jakas kolorową. Ale może ktoś napisze o tym coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki. Nie bez przyczyny jesteś "Wielki". Jutro jade na gielde po diody i jak znajde czas to do końca tygodnia odwdzięczę sie fotkami.

Pozdrawiam

EDIT: Acha moja Laska zna angielski bedzie w niebowzięta że może sobie tyle tekstu o Maximce potłumaczyć Echhh te kobiety, zawsze im coś nie pasi ale mimo to je uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że gosc z tym sie meczyl 4 razy bo to wcale nie jest takie proste narazie to mam idealnie podswietlony przycisk od przeciwmgielnego a reszta d*p... za przeproszeniem. Na dodatek na tym zadupiu gdzie mieszkam na 8 sklepów papierniczych w zadnym nie ma niebieskich koszulek pcv na dokumenty zeby zmienic kolor podswietlenia zegarka i klimki. Nic ino sie pochlastac :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że gosc z tym sie meczyl 4 razy bo to wcale nie jest takie proste narazie to mam idealnie podswietlony przycisk od przeciwmgielnego a reszta d*p... za przeproszeniem. Na dodatek na tym zadupiu gdzie mieszkam na 8 sklepów papierniczych w zadnym nie ma niebieskich koszulek pcv na dokumenty zeby zmienic kolor podswietlenia zegarka i klimki. Nic ino sie pochlastac :(.

 

a jaki masz teraz kolor zegara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zielonkawy tzn zegarek i klimka. Przyciski u góry wyszly super. Dałem diody 5 mm na 12V odrazu i zeszlifowałem soczeke ideał. Z klima juz jest problem tam jest taki plastik co rozprowadza swiatlo i wychodzi bardzo ciemno a jak dalem flux to jest jasniej ale gdzies ostre swiatlo pada na 2 przyciski i sa znów przebarwione zbytnio. Musze nad tym jeszcze posiedziec bedzie idealnie choc bym pod kazdy przycisk mial osobną diode adoptowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale pod konec tygodnia bo mam aparacik tylko w telefonie. A moja V3 ostanio po basenie zaliczyla posadzke i ja reanimuja w servisie, ale napewno fotki wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...