Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Teleskopiki od klapy bagażnika.


Gość cyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie mam nerwów do szukania w postach dlatego zwracam siędo was. Od kilku dni klapa opada z takim impetem że ledwo ją idzie utrzymać. Cały czas muszę ją podtrzymywać, ale nie zawsze jest czym (mam 2 rece :shock: ). Czy to wina tych zasranych teleskopików które przymarzły czy jakoś tak??

Bo o ile do góry jest opór to jak puszcze ję natychmiast leci na dół i to z dużą siłą.

 

Druga sprawa to fakt że na wolnych obrotach wzrastają obroty do 1000 - 1400 rpm . To idzie zajoba dostać . Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie mam nerwów do szukania w postach dlatego zwracam siędo was. Od kilku dni klapa opada z takim impetem że ledwo ją idzie utrzymać. Cały czas muszę ją podtrzymywać, ale nie zawsze jest czym (mam 2 rece :shock: ). Czy to wina tych zasranych teleskopików które przymarzły czy jakoś tak??

Bo o ile do góry jest opór to jak puszcze ję natychmiast leci na dół i to z dużą siłą.

Było już wiele razy, nawet niedawno, ale faktycznie nie mogę teraz znaleźć...

 

Raczej teleskopy nie zamarzły tylko po prostu dokonały żywota.

Kup nowe i potemacie. Chyba greg76 ostatnio takich poszukiwał. Ja za swoje dałem 76zł za sztukę.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukałem :-) znalazłem zakład w Jeleniej Górze. Robią do wszystkich samochodów, ale dorabiają na żądanie. Jakiś czas temu szukałem ich, bo mi też zdechły. Wszędzie w ASO są od 250-750 zł/szt. W Jeleniej G. są za... 110zł/komplet, a że ja mam poiler, to musieli mi zrobić mocniejsze, na większą siłę. Kosztowało mnie to 188 zł z przesyłką. Właśnie wczoraj dzwonili do mnie, że dziś wyślą i pewnie w poniedziałek będę je montował. Chcesz namiary?

 

Tu masz sznurki do forum:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ight=spr%EAzyny

 

i tu:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...