Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Pilot i Bezpiecznik


Gość VoyTEC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Primerke z 98 roku i rozwalil mi sie pilot od centralnego zamku, na pilocie nie ma zadnych oznaczen zadnych danych, wiec nawet w ASO nie wiedza jakiego pilota powinni zamowic czy ktos moze mi powiedziec co to za pilocik ??

pil01.jpgpilo2.jpg

 

Drugie pytanie dotyczy bezpiecznika na puszce jest symbol FL100A. Gdzie poza ASO moge cos takiego kupic ?? Zna ktos jakis sklep internetowy ??

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam primerkę z 99 roku i pilot wygląda tak samo. Samochód sprowadzony z niemiec, więc pewnie tam takie dawali. Na moim pilocie jest symbol - 5WK4 600, a nad tym Siemens i Nissan. Nie mam cyfrówki, więc nie mam jak zrobić zdjęcia. Jakbyś potrzebował, to mogę zrobić fotkę u znajomych i wysłać na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co - chyba mam takiego samego pilota

Postaram sie zrobic zdjecie i podesle je bo z drugiej strony pilota mam jakies oznaczenia.

A moze Twojego pilota da sie naprawic - co sie rozwalilo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pilot przestal otwieac wogole drzwi, dalem go do ASO a oni powiedzieli ze moga esentualnie sprowadzic, dalem go jakiemus magikowi od elektroniki i powiedzial ze nie wysyla sygnalu, ale nie wiem na ile to jest prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kwarc padl. Trzeba by na oscyloskopie zobaczyc przebiegi sygnalow, ja rozbieralem swojego pilota - nie jest specjalnie skomplikowany.

P.S. A drugiego pilota nie masz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie tak bardzo na tym rozkrecalem go wyciagalem plytke, po sesji zajme sie tym na powazniej :) zwlaszcza ze cos zaczal wogole centralny szlec tylne drzwi sie nie otwieraja z centralnego musze je reczne od wewnatrz otwierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sobie za sprowadzenie pilota krzykna w ASO

Ale wiesz co.... poszukaj w necie bo wiem ze dorabiaja piloty do alarmow, moze znajdziesz jakis zaklad ktory by Ci to dorobil, napewno bedzie taniej niz ASO.

 

Musisz szukac po firmach zajmujacych sie zakladaniem alarmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem namiar do dobrego zakladu, ale najpierw rzeczywiscie wiesz dam pilota do jakiegos powaznego elektronika, niech go sprawdzi, napisales, to przynajmniej wiem co mu powiedziec co ma zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam problem z pilotami do centralnego:

Jeden pilot mi przestał działać i po wymianie baterii próbowałem go zaprogramować wg instrukcji z forum ale niestety nie udało się a na domiar złego drugi też przestał działać, przed prgramowaniem pierwszego jeszcze działał!!!

Proszę o dokładną instrukcję programowania jeżeli ktoś taką posiada.

Na PW albo na maila axel10@wp.pl

--------------------------

Primera 97 2,0 SE+gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sobie za sprowadzenie pilota krzykna w ASO

Ale wiesz co.... poszukaj w necie bo wiem ze dorabiaja piloty do alarmow, moze znajdziesz jakis zaklad ktory by Ci to dorobil, napewno bedzie taniej niz ASO.

 

Musisz szukac po firmach zajmujacych sie zakladaniem alarmow

Co do ceny w aso to mogę was pocieszyć do NATS 340zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83

Ludzie,przeciez byle pilot bedzie dobry,caly sek to tylko go zaprogramowac.Podjedziesz do byle lepszego zakladu,gdzie montuja alarmy i po sprawie.Chyba ze sie myle :-k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...