Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Resetowanie zegara


Gość kfilinsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może to i problemy z pamięcią. Chociaż coś jest z elektryką - nie działa centralny zamek - muszę jechać z tym do elektryka i on może wyczai co może być. Rozumiem, że do zegara jest jakaś bateria, którą może trzeba wymienić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to i problemy z pamięcią. Chociaż coś jest z elektryką - nie działa centralny zamek - muszę jechać z tym do elektryka i on może wyczai co może być. Rozumiem, że do zegara jest jakaś bateria, którą może trzeba wymienić....

u mnie też się resetuje podczas rozruchu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie zaciski. Gdyby nie było styku to rano po przekręceniu kluczyka nie miałby nic (zero kontrolek itp.) a ma. Tu raczej chodzi o podtrzymanie pamięci.

 

Ja miałem przypadek,ze klemy byly docisniete dobrze, a do plusowej mam przykrecane dwa kable.Jeden z nich sie obluzowal i byl kiepski styk i przy odpalaniu lub np. miganiu dlugimi swiatlami wylaczalo mi sie radio, resetowal zegarek itp.

 

 

POZDRAWIAM........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
to na 100% jest mały kondensatorek w liczniku ktory podtrzymuje pamiec. ja go wymienilem i jest juz OK !

 

 

Jak Tyś chłopie odpiął te przewody z tyłu :?: Ja już kilka razy do tego podchodziłem i za h....... nie mogę wyciągnąć tyhc kostek :evil: . Chiba że mam łapy za masywne i nie mam ruchu w tej wnęce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tyś chłopie odpiął te przewody z tyłu :?: Ja już kilka razy do tego podchodziłem i za h....... nie mogę wyciągnąć tyhc kostek :evil: . Chiba że mam łapy za masywne i nie mam ruchu w tej wnęce.

A linke predkosciomierza kolega odkrecil od skrzyni i wypiął z uchwytu w komorze silnika??

Po tych dwoch czynnosciach tablice zegarów odpina sie bez problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie linkę wymieniałem i mnie kur... brała :wink: ale jakoś sobie poradziłem. Chciałem przy okazji wymienić żarówkę i zrobić ogólny przegląd deski ale nie udało mi się wypiąć kostek elektr. Udało mi się zrobić taką szparę, że ledwie dłoń wchodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie linkę wymieniałem i mnie kur... brała :wink: ale jakoś sobie poradziłem. Chciałem przy okazji wymienić żarówkę i zrobić ogólny przegląd deski ale nie udało mi się wypiąć kostek elektr. Udało mi się zrobić taką szparę, że ledwie dłoń wchodziła.

Nie pamietam jak to u mnie dokladnie wygladalo, ale fakt faktem, rece mialem strasznie poranione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...