Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Problem z tylnym sprskiwaczem

Guest gaclaw11
 Share

Recommended Posts

nie wiem czemu mi ne spryskuje tylny spryskiwacz przod chodzi elegandzko a tyl nie prosze o pomoc

moze ci plyn zamarzl w przewodzie.. nie wiem jak w nismo ale w vw jest tylko jedna pompa z przodu i jeden zbiornik. w rodzicow polo tak bylo ze przod smigal a z tylu nie... okazalo sie ze po drodze w przewodzie zamarzlo

Guest gaclaw11

przewod nie jest zamarzniety bo od wakacji auto posiadam a dokladnie od lipca i ten spryskiwacz nie chodzi a jest to almera 1,6 SR rok prod 95 N15

to moze zatkany ?? wez jakas szpilke albo cos... ostatecznie wymien dyszke.... grosze a bedziesz mial z glowy :) mzoe ktos lal jakis syfiasty plyn albo poprostu bloto...

Guest gaclaw11

no dobra popatrze a jesli nie bedzie dochodzil to co moze byc sorki ze tak doglebinie na wszystkie strony ale jak pojde jutro popatrzec to nie bede latal co chwile na kompa i pisal ze to nie to a tak to zbiore wiecej informacji i bede dzialal thx

no dobra popatrze a jesli nie bedzie dochodzil to co moze byc sorki ze tak doglebinie na wszystkie strony ale jak pojde jutro popatrzec to nie bede latal co chwile na kompa i pisal ze to nie to a tak to zbiore wiecej informacji i bede dzialal thx

no jesli plyn nie leje to przesledz po wezyku, czy gdzies w srodku nie jest zamarzniety, zalamany, moze gdzies pekl... nie wiem jak to w htb jest z pompka, czy jest jeden zbiornik i jedna pompka z przodu czy z tylu jest druga bo ja mam sedana i nie mam z tylu spryskiwacza.

• 3 weeks later...

Też mam problem z tylnim spryskiwaczem. Czy ktoś wie jak zdemontować lotkę (spoiler) zamontowaną fabrycznie nad tylnią szybą? Czy ona jest przyklejona, czy mocowana na jakieś zaczepy? Chciałem zacząć od przepchania dyszy, ale za głęboko pod tym spoilerem siedzi.