Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] LINKA DO PRĘDKOŚCIOMIERZA


Gość ADAM.

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH, POSZUKUJĘ LINKI DO PRĘDKOŚCIOMIERZA DO NISSANA SUNNY 1,4 1992 N14. ZA INFORMACJE MOGĄCE MNIE NAPROWADZIĆ NA UŻYWANĄ LINKĘ Z GÓRY DZIĘKUJĘ. POZDRAWIAM

 

adammatus@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Gość vanthomas

Witam

Rozwiązałem problem w następujący sposób:

 

Wyciągnij końcówkę linki ze skrzyni, kup sobie linkę z malucha, utnij na taką

samą długość co linka z nissana plus końcówka, rozwierć końcówkę

(centralnie w środku żeby nie biła o pancerz) wiertłem

o grubości linki wsuń linkę do otworu i zlutuj mosiądzem lub

jakimś innym twardym spoiwem. Pamiętaj o długościoryginalnej linki.

Nie może być ani za długa, ani za krótka. Bo może uszkodzić prędkościomierz lub nie będzie działać.

Potem wsuń do pancerza od strony skrzyni. Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowikg

Trzeba przyznać że niezły patent, mam już uszczelki pod klapą od malucha i pompkę spryskiwacza o chyba tiko ale o lince nie słyszałem

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodatkowo upierdzieliło klin na lince, więc rozwiązanie było inne. U mnie pancerz jest dzielony, więc kupiłem linkę od seicento. Uciąłem odpowiednią długość brakującego pancerza do długości całej linki (mierzyłem "na oko"). Część pancerza linki, która jest zapinana przy prędkościomierzu została z oryginalna, z część przykręcana do skrzyni pochodzi z seicento. Obszlifowałem ucięty pancerz, dobrałem podkładkę na kielich i przełożyłem nakrętkę. Na złączu założyłem opaskę. Trochę przy tym zabawy, ale jakoś działa.

Koledze udało się przełożyć końcówki ale później zaczęły one spadać, potem je zaprasował.

 

Now linka w Wa-wie ok. 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...