Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tuning maximy


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe rozwodzicie sie nad jakimis 5-6 kaflami, liczą sie chceci. Nie sztuka oddac samochodu do firmy tuningowej zaplacic kaske. Dla mnie liczy sie frajda z tego co sam zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i panowie jak jest z tym EGR da sie go wywalic czy nie jaca_v6 wywalil ale w J30 a w A32? Wielki mówiles nie ruszać wiec jak to jest pewnie czujnik tam jakis jest czy cus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha i panowie jak jest z tym EGR da sie go wywalic czy nie jaca_v6 wywalil ale w J30 a w A32? Wielki mówiles nie ruszać wiec jak to jest pewnie czujnik tam jakis jest czy cus.

 

W A32 nie ruszaj EGR. w tej rurce siedzi czujnik temp. spalin, takze jak cos przykombinujesz z tym to odrazy ci wyskoczy check engine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jednakze kolega psujant zdobyl taka w polsce za 500zl.

nawet mniej 370 zł robili 2,5 dnia i naprawdę autko lata nad ziemią :twisted:

robione według tych fotek: http://www.maxima.org/article49.html

 

teraz mam też poprawiony dolot powietrza i gazik(LPG) -BLOS : tu opis dla zaciekawionych :lol:http://forum.fordclubpolska.org/tematy22/g...asc&start=0

a tu fotki : http://h225.in.tarnow.pl/blos/index.html

takie CAI na którego końcu jest stożek taki : http://www.toptuner.com/go/_info/?id=3340

i na tym nie kończę :twisted: tylko kasa się skończyła :cry:

a mam jeszcze wielw wydatków rodzinnych :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak??

sprawe y-pipe mamy zalatwiona czy jeszcze jakies pytania na jej temat??

dla mnie sprawa jasna, dzięki za wszelkie info :wink:

 

to kiedy zalatwiasz i montujesz?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko znajde chwile żeby podjechać do gościa, powie mi co i za ile i zobaczymy, dziś naprawiłem rozrusznik, 200 pln wydałem :cry:

Kurcze rozwaliły mnie światła w tej maxi, head & fog rozumiem że ten Hanabi (znalazłem taniocha ;)http://www.advantagewholesaler.com/hidcokit.html) to jakaś konwersja - wyglądają miodnie.

BTW jak on zamontował 30 LED w postojach , ciekawe.

Za to jeśli chodzi o światła tylnie - to porażka stopy i kierunki IMHO wyglądają kiepsko .

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takimi lampami nie zawracaj sobie glowy. swieca wszedzie tylko nie na droge.

kolega mial takie w maximie 01 i wywalil po tygodniu jazdy. Butryn moze potwierdzic ze takie swaitla sa nic nie warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takimi lampami nie zawracaj sobie glowy. swieca wszedzie tylko nie na droge.

kolega mial takie w maximie 01 i wywalil po tygodniu jazdy. Butryn moze potwierdzic ze takie swaitla sa nic nie warte

wac....ale to nies siwatla na wycieczki w nieoswietlone stepy...

ta sam "stylingowe", one maja dobrze wygladac a nie wiecic :P

za wielka woda siedzisz i jescze sie nienauczyles ze sa wyroby

oryginalne/zamienniki oraz tuningowe zabawki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie temacik LPG-BLOS i to na dodatek w maximie. To bardzo ciekaw że autko na gazie smiga jak na bezynce. I to tez tuning przecież. Moje pytanko:

Ile takie ustrojstwo kosztuje?

Gdzie można to kupić?

Co wtedy zrobic z silniczkiem krokowym?

I gdzie na dolocie to jest zalożone?

A tak naprawde to najlepiej jak by psujaut wstawil fotke komory silnika z tym ustrojstwem w maximce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLOS-a kupiłem na allegro za 350zł

slinika krokowego nie ma -połączenie "czyste" jest od parownika do blosa 8)

założony blos jest bezpośrednio za filtrem przed przepływką(tylko w ten sposób dobrze jedzie -inaczej skonfigurowane strasznie muli :evil: ) 8)

a ze zdjęciami to troszkę problem bo nie mam kasy na aparat :cry: ale postaram się pożyczyć i porobić fotki (i te zaległe też-Y PIPE :roll: )

a naprawdę wieżcie mi , teraz nie ma takiej różnicy paliwo-gaz :twisted: jaką miałem na poprzednim układzie i teraz mogę mieć CAI :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blos powoduje zanik dziury lpg.....jesli ktos musi jezdzic na gazie

to niewyobrazam sobie jazdy gaziakiem bezz blosa....

tek jak pisal poprzednik 300-350 pln i masz blosa..choc przydalo by sie

go ladnie wystroic bo samo zalozenie nic nieda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) wystroić powiadasz 8)

otuż narazie to byłem tylko na analizatorze spalin i ustawiono : analiza.jpg ale to narazie -do hamownii nie mam dostępu(czyt.narazie kasy) po za tym pogoda nie sprzyja a przyszłościowo to dopracuję ustawienia :twisted:

jednak mogę powiedzieć z czystym sumieniem ,że po wstawieniu bez żadnych regulacji odrazu działało :twisted: dodam,że każdy oglądający w czasie montażu kręcił ioglądał i kręcił -a mimo to zadziałało od ręki :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kata nie mam -przebity rurą na przelot :twisted: a sonda przeniesiona za obudowę w rurę. 8)

według gazownika wszystko jest ok "czegoś tam jest nieco więcej ale jak będzie mniej to będzie mulił" przegląd przejdzie (i przeszedł :wink: )

 

a normy??normy to normy -kto by się przejmował ważne,że dzida jest pod stopą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...