Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chiptunning silnika 1.5 dCi...


Gość Maro25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za 2500zł kolega ma do sprzedania sprawnego ale buda do wymiany, a ladna buda do niego jest za 1000zł do kupienia - w dziale sprzedam cześci...

 

I NA dzien dobry masz seryjne auto ktore setke robi w 7,5 sek - przyejmnie już, a bez problemu da sięzrobićzeby granice 6sek lamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest zasada albo się do wozu niedotykać i traktować go bezpluciowo jako dupowóz ktory ma tylko nas przemeiszczać i mamy go traktować jak poweidzmy część ubrania, albo traktujemy go innaczej jak coś bardizej nam bliskiego i wtedy pozwalamy sobie na wiele nie zwracając uwagi na poniesione koszty.

 

Niezgadzam się z tym stwierdzeniem każdy na swój sposób dba o swój samochód i na pewno nie trktuje go jak dupowóz :) choć byłaby to micra z litrowym silnikiem... każdy ma taki samochód na jaki sobie zapracuje i na jaki go stać pewnie że można sobie kupić jakąś zabawkę jak chociażby wspomniany sunny i się z nim bawić ale prawda jest taka że trzeba mieć na to kupę czasu no chyba że ma się sporo $$$ wtedy nawet rodzinina nie stoi na przeszkodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś stać to czemu nie? nie znam sytuacji ale może kolega ma żonę i np 2 dzieci :) gdyby było mnie stać na nowy samochód to kupiłbym go fakt faktem że potem trzeba nim sporo pojeździć żeby po d*pie nie dostać za bardzo... ja np wiem jedno swojej N15 się nie pozbędę a jak będzie mnie stać na coś lepszego to sobie sprawię inne auto wtedy będę mógł sobie spokojnie dłubnąć przy N15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEraz koelga do N115 1,4 robi SWAPA na SR20DE - prawdopodobnie kupuje tego calegu sunny GTI za 2500zł no i zaczyna sie fun.

 

Oka nie ma co robić oftopa :D

 

z 1,5 po zawirusowaniu bóg wie czego sie nei zrobi, warto zrobić indywidualny program, zmienić wydech i intercooler jakieś 110-115KM jest do zrealizowania ale Gwarancja bye bye.

 

Ciekaw opcja to przeszczep 150konnego 2,2 Dci z Laguny i go dlubnać na te 180KM - ale znając polskie realja to nei do wykonania jest, w takim kraju poprostu zyjemy co zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sytuacji ale może kolega ma żonę i np 2 dzieci :)

 

heh malin_f1 jakby Ci to powiedziec ... :D ...zony nie mam 8) , dzieci chyba tez nie (przynajmniej sobie nie przypominam), a moim samochodem jezdze tylko ja i moja d... dziewczyna :], ale jakbym mial kupowac samochod rodzinny to pewnie wybralbym pathfindera bo mi sie bardzo ale to bardzo podoba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...