Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Mocowanie szyby


Gość zmotoryzowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmotoryzowany

Prosze o informacje kto wymieniał lub zakładał szybe w dźwiach przednich! W czasie mrozu przy otwieraniu spadła mi szyba i na schematach nie znalazłem info czy mocowana jest do prowadnicy jedną czy dwoma ściskami na śruby! Mnie udalo sie mimo źimna założyć na jedną ale nie jestem pewny czy to wystarczy! Dotyczy Micry K11 z 94.

Będe wdzięczny za informacje! ](*,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o informacje kto wymieniał lub zakładał szybe w dźwiach przednich! W czasie mrozu przy otwieraniu spadła mi szyba i na schematach nie znalazłem info czy mocowana jest do prowadnicy jedną czy dwoma ściskami na śruby! Mnie udalo sie mimo źimna założyć na jedną ale nie jestem pewny czy to wystarczy! Dotyczy Micry K11 z 94.

Będe wdzięczny za informacje! ](*,)

 

W micrze K11 3D szyba jest tylko wklejana a nie sciskana w uchwycie, a lapki sa w dwoch miejscach.

Przerabialem to dwa razy, raz wklejane zwyklym silikonem sanitarnym, po pol roku puscilo (w srodku zimy na bramkach autostrady :D ) ale juz wiedzialem co i jak i udalo sie uratowac sytuacje.

Pozniej wklejalem juz klejem do szyb samochodowych a czy trzyma? raczej tak bo obecna wlascicielka nie marudzila nic o szybie :shock: chociaz dzwoni jak ma jakies problemy z micrusem.

W obecnym 5d nie rozbieralem jeszcze drzwi, i mimo ze szyba jest mniejsza to mysle ze uchwyty tez sa dwa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zmotoryzowany

Serdeczne dzięki jak troszke zrobi sie cieplej to w/g uzyskanych informacji musze to zrobić jeszcze raz jako że zrobiłem to widać niedokładnie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...