Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Duże mrozy a wspomaganie...?


Gość Maciek C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!! Jakoś udało mi się przeżyć najcięższe mrozy (poniezdziałekn rano -28C :)) i rozruch bez problemu :) ), jednak zastanawia mnie jedna rzecz... Otóż gdy było w granicach -20 stopni (czyli wczoraj) zauważyłem, że ciężko chodzi kierownica, jakby wspomaganie gorzej pracowało... Czy zauwazyliście taki objaw w swoich Primerach?? Dzisiaj przy -11 jest ok, normalnie... Czy to normalne, czy zaczynać się martwić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie płyny i oleje, tak samo płyn do spomagania gestnieje i dlatego było słabsze wspomaganie. Nie ma sie czym martwić. U mnie było to samo.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś udało mi się przeżyć najcięższe mrozy (poniezdziałekn rano -28C :))

Jesteś optymistą, albo radia nie słuchasz ;) W lutym mają paść kolejne rekordy temperaturowe? Ja po przejściach w poniedziałek albo nawet nie dotykam samochodu, albo muszę kupić nowy akumulator...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co powiedział Dżodżo. Tak niestety jest przy tych mrozach, u mnie co prawda ta przypadłość jest przez krótką chwilę po zapaleniu, ale jest i nie ma czym się przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...