Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z obrotami


Gość Przemo13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem NISSANA ALMERA N15 1.6 ROK 97 z fabryczną holenderską sekwencyjną instalacją gazową, problem polega na tym że auto w momencie rozruchu zapala na benzynie ale łapie bardzo wysokie obroty około 2000 i nie są stałe tylko cały czas a to spadają a to podnoszą się. Kiedy ruszam auto wcale nie ma mocy dusi się i bardzo słabo wchodzi na obroty, w momencie kiedy obroty przekraczają 3000 auto zaczyna ciągnąc normalnie. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury auto przęłącza się na gaz i objawy te giną, normalnie przyspiesza w każdej prędkości obrotowej. Z tym że obroty również są bardzo wysokie gdzie może tkwić przyczyna tych objawów? Czy zbadanie silnika komputerem może ustalić przyczynę? :cry:

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponował bym podjechac do stacji gdzie montują gaz i zapytać sie czy maja sprzęt zeby wyregulowac ci taka instalacje, jak maja taki program to podepna do kompa - gorzej jak specjalizuja sie tylko w systemie który zakładają. Ja miałem podobny problem - tyle że obroty zaraz po odpaleniu miałem w granicach 1500( ja ma instalacje BRC )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Indygox

Witam podjechałem do autoryzowanej stacji gazu i powiedzieli że ok zajmują się takimi instalacjami ale według nich przyczyna może leżeć w układzie paliwowym, za bardzo się na tym nie znam więc próbuje zasiegnąc jak najwięcej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...