Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Nowa Micra C+C


Gość krrizz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo już widze jak cała rodzina (4 osoby ewentualnei 3 ) wybierają się C+C na wakacje :D takie samochody są jako 2 lub dla osób które nie żyją w stałym zwiąku -a propo ja tam wolałbym zabrać mniej bagaży i dojechać do celu niż zabrać pół domu i nie dojechać :D

 

ale w sumie to czasy się zmieniły i na wakacje nie musimy zabierać jedzenia itp. bo wszystko można kupić nie to co kilkanaście lat temu

 

pozatym chyba jedynie ludzie starej daty kupują samochód tylko dla bagażnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta nie musisz miec rodziny wystarczy kobieta na pokladzie i brak miejsca :wink:

 

fakt micra ma jeden plus nie spali wiecej niz 12 litrów a lexus nie spali mniej niz 29 litrów na sto

 

ale mimo wszystko samochody cc to bajery porównywalne do damskiej torepki z aligatora za 15000zł to jest powolny gadzet dla fryzjerów gejów i panienek

napewno nie dla faceta :twisted:

sa to naj mniej praktyczne wozidelka mimo tego ze sa ladne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE LUBIE PEUGEOTÓW ALE 306 CC JEST ŁADNIEJSZY OD TEGO CZEGOS

AL TO COS PREZETUJE SIE LEPEJ OD 307 CC

...

306CC ominęło mnie coś? bo nigdy takiego nie widziałem

 

 

:oops: 206

 

w cc rozleci sie dach a ten 4 na 4 bedzie dalej jezdzil

 

cc sie zestazeje i za grosze beda go kupowac guwniaze by rozwalic do konca

 

a lex to lex moze skonczy na farmie zamiast traktora albo bedzie wozic ziemniaki ale bedzie miec 2 zycie

a i moze trafi do car sarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

Mrówa to miło że wystawiasz jak najlepsza opinię autu które masz na sprzedaż, ale sa różne gusta i rózne wymagania. Niekażdy potrzebuje ciężka terenówkę która w dodatku jest wiekowa, droga w utrzymaniu i żre olbrzymie ilości paliwa. Poczekaj jak będzie jakis kryzys paliwowy to takie auta będa sobie stały w ogródkach, a gówienka typu cc będa pocinały dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd Ty wiesz co się będzie działo z C+C za kilka lat? :lol: i czemu porównujesz auta z dwóch różnych segmentów?jaki ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
a skąd Ty wiesz co się będzie działo z C+C za kilka lat? :lol: i czemu porównujesz auta z dwóch różnych segmentów?jaki ma to sens?

co będzie za kilka lat nie wie nawet wróżka, ale pewne jest jedno: zapasy ropy naftowej maleją i kwestia czasu kiedy ropa zdrożeje na tyle mocno że auta palące po 20 -30 litrów na setkę będą totalnie drogimi zabawkami. Ja porównuje czy ja odpowiadam post w którym jest porównanie. Zauważyłeś róznicę? A nawet gdybym porównywał to czemu nie? i to jest samochód i to jest samochód. A głównym celem samochodu jest transport ludzi i towarów, dlatego można porównmywać ze soba rózne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cornholio to było skierowane do mrówy :!: bo jak można porównywać cc z terenówką?oczywiscie wszelkie porownania procz porownania spalania, bo to jest wspólne dla wszystkich aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym sie podoba inny mnie to tak jak z samochodami 4x4 ale zamiast takiego 4x4 jak Ty tu zaproponowałeś to ja wolałbym coś dużo lepszego ale nie oto chodzi. Wystarczyłoby ,żebyś napisał ,że jak dla Ciebie to jest niepraktyczny i tyle bo po co pisać że zamiast tego kupiłbyś to itp.

 

Po co komuś np. takie duże 4x4 w mieście ??

 

Mnie się podoba i jutro lub pojutrze najpóźniej podejmę decyzję czy zamawiam gdyż zobaczę ją na żywo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
cornholio to było skierowane do mrówy :!: bo jak można porównywać cc z terenówką?oczywiscie wszelkie porownania procz porownania spalania, bo to jest wspólne dla wszystkich aut

myślałem że krzyczysz na mnie ;) a co się dziwisz mrówie że wtrącił lexa, już dłuższy czas próbuje go sprzedać to szuka róznych metod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...