Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proszę o poradę! 2.2DI - klocki


Gość jankes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam szczegółowe pytanie.Chce wymienić tylne klocki,tarcze w mojej almerce N16.mam do wyboru zestaw. Ate, lucas, brembo plus klocki ferodo. Co polecacie??? Prosze o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam szczegółowe pytanie.Chce wymienić tylne klocki,tarcze w mojej almerce N16.mam do wyboru zestaw. Ate, lucas, brembo plus klocki ferodo. Co polecacie??? Prosze o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.

ate sa OK. Ferrodo rowniez. tarczki lucasa tez sa ok ( mam lukasa + feffodo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w mojej almerce hamulce są jeszcze w super kondycji, ale przy wymianie obstawiałbym na tarcze brembo i do tego klocki ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i brembo i lukasy. Kiepsko. Rzecz w tym, że nawet kupując oryginał nie masz pewności czy to będzie to o co chodzi. Brembo i Lukas są produkowane przez kilkanaście fabryk i tarcza oraz klocek jeden, drugiemu nierówny. Ja w październiku założyłem do 2.2 DI Ate kupione w FOCIE za bardzo dobre pieniądze jak na ATE. O ile pamiętam za komplet zapłaciłem coś pod 300 złotych ( targowałem się ) i jestem bardzo zadowolony. Hamuje, nie piszczy i felg aluminiowych nie brudzi.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i brembo i lukasy. Kiepsko. Rzecz w tym, że nawet kupując oryginał nie masz pewności czy to będzie to o co chodzi. Brembo i Lukas są produkowane przez kilkanaście fabryk i tarcza oraz klocek jeden, drugiemu nierówny. Ja w październiku założyłem do 2.2 DI Ate kupione w FOCIE za bardzo dobre pieniądze jak na ATE. O ile pamiętam za komplet zapłaciłem coś pod 300 złotych ( targowałem się ) i jestem bardzo zadowolony. Hamuje, nie piszczy i felg aluminiowych nie brudzi.

Polecam.

od late jezdze na ferrodo i nigdy nie mialem nic do zazucenia tym klockom. Tylko ja zawsze kupuje je od importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to myślałem o tarczach - do klocków ferodo nic nie mam.

jesli chodzi o tarcze brembo to zgodze sie. strasznie spadal ajakosc tych tarcz! montowalem je w 3 samochodach znajomych i w 3ech pokrzywily sie! bicia byly kolosalne.

dlatego do siebie zalozylem lucasa i ferrodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...